نتایج جستجو برای عبارت :

تاثیر و تاثر

سر کوچه مان یک بنر بزرگ زده بودند که عکس جوانی رویش بود و آن جمله ی معروف ِ " خداحافظ بچه ها" هم زیر عکس نوشته شده بود.
محمد که بنر را دید به شدت جا خورد‌. به عکس پسر جوان اشاره کرد و گفت می‌شناسیش ؟ گفتم نه. 
گفت گنده لات ِ محله، چه طور نمی‌شناسیش؟ 
خندیدم. لات و این حرف ها به محل ما نمی‌آید اصلا ... 
گفتم چی ِ محله ؟ با تاثر فراوان گفت گنده لات !
خیلی غمگین شد. انقدر که ضبط ماشین را خاموش کرد و گفت براش یه فاتحه بخون. با هم شروع کردیم به خواندن فات

1) آرامش
حتی یک مورد سوگواری شدید یا زدن به سروصورت دیده نشد. میزان تاثر و اندوه بطور خود بخود بالا رفته بود.
2) وقار
صفوف منظم برای آب و غذا. بدون هیچ حرف زننده یا رفتار خشن.
3) توانمندی
بعنوان نمونه معماری باورنکردنی بطوریکه ساختمانها به طرفین پیچ و تاب میخوردند ولی فرو نمی ریختند.
4) رحم و شفقت

ادامه مطلب
 ... حقوق ﺑﺪﻭﻥ ﻋﺸﻖ و احساسات ﺷﺴﺖ ﻣﺧﻮﺭﺩ، ﺑﻪﺩﻟﻞ ﺍﻦ ﻣﺤﺪﻭﺩﺖ ﻪ : ﺑﺪﻭﻥ ﻋﺸﻖ، ﺭﻧﺞ ﺩﺮﺍﻥ تاﺛﺮ ﺑﺮ ﻣﺎ ﻧﺪﺍﺭﺩ . ﺑﺨﺸ ﺍﺯ ﺷﺴﺖ حقوق  به این دلیل ﺍﺳﺖ ﻪ ﻗﺮﺑﺎﻧﺎﻥ شرایط ﺭﺍ ﺑﻪﺍﻧﺪﺍﺯه ﺎﻓ ﺷﺒﻪ ﺧﻮﺩﻣﺎﻥ ﻧﻤﺩﺍﻧﻢ . ﺗﺠﺮبه انسان بودن ﺿﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ . ‏ ﺑﺪﻭﻥ توجه به منشا ﻣﺠﺎﺯﺍﺕﺮﺩﻥ ، ﺍﺳﺘﺜﻤﺎﺭﺮﺩﻥ واقعیت ﻭ ﻣﺤﺮﻭﻣﺖ ﺍﺯ وسعت دید  ﻣﺜﺎﻝﻫﺎ ﺍﺯ ﺁﻥ ﻧﻮﻉ ﺷﺴﺖ ﺑﺮﺍ ﻋﺸﻖ ﺑﻪ انسان و حقوق است ﻪ ﺎﻫ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺩﺎﺭ ﻣﺷﻮﻢ .
نیاز به یک کلمه دارم
کلمه ای که مرا از روی زمین بردارد.
من مثلِ ساعتی مریضم
و به دقت درد می کشم
سکوت تانکی ست که بر زمین فکرهایم می چرخدو
علامت می گذارد
از روی همین علامت ها دکتر
نقشه ی جغرافیایی روحم را روی میز می کشد
و با تاثر دست بر علامت ها می گذارد:
ــ چه چاله های عمیقی!
خندیدن در خانه ای که می سوخت ـ شهرام شیدایی     
...                                                                                                                                       
پ.ن: فکر ک
انا الله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر رحلت نماینده محترم شهرستان نطنز در مجلس شورای اسلامی جناب آقای دکتر صفاری نطنزی را به عموم مردم و خانواده محترمشان تسلیت عرض می کنیم و برای آن مرحوم سفر کرده غفران و رحمت الهی را مسئلت داریم.
⚫️ انا لله و انا الیه راجعون ⚫️ با نهایت تاسف و تاثر درگذشت شادروان سیدولی موسوی خالدی را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم ، مرحوم موسوی شب گذشته در اثر سکته ی قلبی دارفانی را وداع و دعوت حق را لبیک گفت . مراسم تشییع و تدفین مرحوم متعاقبا اعلام خواهد شد .روحش شاد و یادش گرامی
انا لله و انا الیه راجعون
با نهایت تاسف و تاثر درگذشت نابهنگام جوان خوش اخلاق و دوست داشتنی آقای عباس عربی فرزند حاج پرویز را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم . مرحوم عربی دو روز گذشته به علت بیماری ریه در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری بود و نهایتا شب گذشته تسلیم مشیت الهی شد و  دارفانی را وداع گفت . روحش شاد و یادش گرامی باد .
مراسم تشییع پیکر مرحوم امروز عصر راس ساعت 5 رسمی در شهر خالدآباد برگزار می گردد .
" الرحمن الرحیم"

خدای سبحان دو رحمت دارد.رحمت خاصه و رحمت عامه. یک رحمت کل شیء را زیر پوشش دارد. یک رحمت مال متقین است.

اصل هستی خدا رحمت است. خداوند روی رحمت مطلقه و فراگیرش رحمان نامیده شد.
رحمت خاص خداوند به اهل احسان نزدیک تر است.

احسان آن است که انسان طوری خدا را عبادت کند که گویا او را می‌بیند.
رحمت الهی منزه از هر گونه انفعال و تاثر قلبی است.

در حقیقتِ رحمت، دلسوزی اخذ نشده است. آن فیضی که خداوند سبحان به مستمند اعطا میکند همان رحم
" الرحمن الرحیم"

خدای سبحان دو رحمت دارد.رحمت خاصه و رحمت عامه. یک رحمت کل شیء را زیر پوشش دارد. یک رحمت مال متقین است.

اصل هستی خدا رحمت است. خداوند روی رحمت مطلقه و فراگیرش رحمان نامیده شد.
رحمت خاص خداوند به اهل احسان نزدیک تر است.

احسان آن است که انسان طوری خدا را عبادت کند که گویا او را می‌بیند.
رحمت الهی منزه از هر گونه انفعال و تاثر قلبی است.

در حقیقتِ رحمت، دلسوزی اخذ نشده است. آن فیضی که خداوند سبحان به مستمند اعطا میکند همان رحم
بسم‌ الله الرحمن الرحیم قال الله تبارک و تعالی اعوذ‌ بالله من الشیطان الرجیم‌ و اذا اصابتهم‌ مصیبه‌ قالوا‌ انا لله و انا الیه راجعون 
برادر بزرگوارم‌ جناب آقای محمد گلدوست اعلی الله مقام‌ الشریف:
سلام‌ علیکم؛
مصیبت‌ وارده(درگذشت پدر پزرگوارتان) موجب‌ تاثر خاطر گردید.
اینجانب‌ این مصیبت‌ را به شما و خانواده تسلیت‌ عرض می نمایم.
از خداوند متعال برای مرحوم‌ رحمت‌ و مغفرت‌ و برای خانواده صبر مسئلت‌ دارم.
۲۲اسفند۹۸- سیدمحمدجواد حسی
خبر درگذشت جمعی از هموطنان  در حادثه تلخ  و ناگوار سقوط
هواپیمای مسافربری تهران- کی‌یف، موجب تاثر و تالم فراوان شد. 
این ضایعه را خدمت ملت شریف ایران تسلیت عرض می‎نمائیم.
و از پروردگار متعال برای جان باختگان این حادثه علو درجات و
برای بازماندگان، صبر و شکیبایی مسئلت داریم».
در پیشامد عاشورا، مشتی تن پرور و نمک به حرام برای حضرت حسین دعوت فرستادند و اعلام معونت کردند. حضرت هم به  سمت کوفه و کوفی جماعت طی طریق فرمودند و فاجعه ای که در تاریخ، تاثر همگان را به همراه داشته است رقم خورد.
در دوران مصدق هم، وکلای این مملکت برای مردمش آبرو و عزت به همراه آوردند، قانون بر مناسبات مردم جاری میشد. مشتی مفت خور و هرزه گو و عربده کش در خیابان ریختند و فریاد سر دادند: درود بر مصدق
به آخر خیابان که رسیدند، غیرمصدقی ها را غالب دید
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه آب پخش از جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی دانش آموزان و فرهنگیان و ارسال برای زلزله زدگان کشور خبر داد.
به گزارش سفیر جنوب؛اکرم پاپری در نشست شورای آموزش و پرورش منطقه آب پخش اظهار داشت:حوادث غیر مترقبه اخیر و آسیب رسیدن به جان و مال هموطنان عزیزمان،موجی از تاثر را در قلوب ما ایجاد کرد.
پاپری افزود:وظیفه انسانی ما حکم می کرد که به یاری هموطنان عزیزمان بشتابیم و بحمدلله با همت بلند فرهنگیان،دانش آموزان و مردم خو
سلام
پاییز یازده

نخست: حرف بزنیم؟
گیس‌گلابتون برای عادت آبان ماه، پیشنهاد داده روزانه یک کار نیک انجام بدهیم.
حداقل یک کار نیک. خب من امروز برای شوهرخواهرِ ارشد، نوبت دکتر گرفتم و تلفنی به گرامی خواهر خبر دادم. این یک کار خوب.
ادامه مطلب
فیلم ایرانی گربه سیاه
پایان فیلمبرداری این اثر کی خواهد بود.
سلام عزیزان
در ابتدا برای شما آرزوی موفقیت می کنم. چونکه میدانم بسیار به دیدن فیلم و سریال علاقمند هستید. به شخصه بر این باورم برای دانلود فیلم گربه سیاه
از سایت های دانلود فیلم
شما انتخاب های زیادی ندارید. چرا که بعضی از وب گاه ها نسخه های اصلی و تاثر گذار را در اختیار شما قرار نمی دهند یا اگر هم اصلی باشد نسخه ی رایگان است که کپی راست را به چالش می کشد.
به نظرم بهتر است فیلم ها را از
▪️انا لله و انا الیه راجعون▪️
⚫️با نهایت تاسف و تاثر، رحلت جانسوز خادم المهدی، حجت الاسلام والمسلمین رضاعلی عزیزی دبیر فقید بنیادبین المللی غدیردراستان خراسان رضوی و معاون سابق آستان قدس رضوی را به خانواده محترم ایشان و جامعه روحانیت و همکارن مجموعه بنیاد بین المللی غدیر تسلیت و تعزیت عرض می کنیم و برای آن مرحوم علو درجات خواهانیم.
غفر الله له،عاش سعیدا و مات سعیدا
محمد علی فتحی
دبیر نمایندگی بنیاد غدیر استان البرز

اعضاى تیم فوتبال المپیک ایران با قرائت فاتحه در نخستین تمرین خود به روح سردار شهید قاسم سلیمانى اداى احترام کردند.
بخش المپیک و پرالمپیک مجله خبری ورشی اسپورت استار

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نخستین تمرین بازیکنان تیم امید در تایلند امروز از ساعت ١٦:٣٠ به وقت محلى در زمین بان بو ایت شهر سونگلا  آغاز شد.
حمید استیلى در ایتداى این تمرین با اداى احترام به مقام سردار شهید قاسم سلیمانى گفت: همه ما صبح امروز با ش

چند روز پیش یک سفر کاری رفته بودم به یک شهری حوالی همدان...
واقعا برایم دیدم همچنین شهری برام عجیب و سنگین بود.
شهری نبود که بگم به تازگی شهر شده
و حالا کمی جا داره تا ساختار شهریش تکمیل بشه
سال هاست که شهره، حتی زمانی که من هم نبودم!
ساختار شهری افتضاح، بعد نگاه که میکردی،
نمای خونه ها از بعضی شهرهای بزرگ تر به روز تر بود!!
چهره های مردم رو نگاه می کردی هیچ ردی از حیات نمی دیدی.
اصلا روح زندگی توی شهر نبود.
چشم های بی فروغ و آدم های خسته...
نمید
نام کتاب: #خون‌مردگی | نویسنده: #الهام_فلاح | #نشر_چشمه | ۲۲۴ صفحه.الهام‌فلاح در این کتاب به زیبایی از لهجه و توصیف استفاده کرده است، او حتی در انتخاب اسامی با ظرافت خیلی خاصی پیش رفته و این یعنی با یک کتاب همه چی تمام روبرو هستیم که اصلا خسته کننده نیست.."انتظار" اصلی ترین حرف این کتاب است، و شاید بشود گفت تمام حرف کتاب و تنها حرف کتاب. رمان سه مقطع زمانی را به زیبایی تمام ترسیم می کند: جنگِ سال ۶۷، پس از جنگ در سال ۷۰، سال ۹۰ در تهران و بغداد..مرز د
شاید نکاتی که در ادامه به اون‌ها اشاره می‌کنیم، بسیار ساده باشه، اما در نظر داشته باشید که رسیدن به رتبه‌های بالای گوگل بدون در نظر گرفتن این موارد تقریبا غیر ممکنه!

1. قابل ایندکس بودن: مطالب یک سایت در مرحله اول باید قابل کرال شدن باشه. گوگل قبل از اینکه بخواد به محتوای شما رنک بده، باید بدونه که اصلا اون محتوا وجود داره.
2. مناسب برای گوشی: در حال حاضر حدود 63 درصد سرچ‌های گوگل با گوشی های هوشمند انجام میشه. عددی که هر روز هم در حال رشد کردن
همانطور که می دانید با استفاده از چاپ روی کیسه می توان تبلیغات را در سطح گسترده ایی برای شرکتتان انجام دهید. در مطالب قبل در مورد فواید استفاده از چاپ روی کیسه برای فروشگاه ها و همچنین مهم ترین نکات در چاپ روی کیسه آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد چاپ روی کیسه اطلاعات بیشتری به دست آورید.
در مقاله قبل گفتیم که چاپ روی کیسه چه فوایدی از لحاظ اقتصادی و همچنین استفاده مجدد دارد. در ادامه می خواهیم در مورد فواید دیگری از چاپ روی
مردم دور خانه مرحوم جمع شده اند گروهی خابالو و خسته انگار که به زور آمده اند در فواصلی دور تر ایستاده اند و هر از چندگاهی به ماشین های پارک شده تکیه میزندد و مدام چشمشان میچرخد که هم صحبتی پیدا کنند تا با او نه درباره مرحوم بلکه درباره پول بانک اقتصاد قیمت خانه سیاست کار فوتبال زن و بچه و خلاصه هر چیزی غیر از اون مرحوم و از دست دا دگانش صحبت کنند تا سرگرم شوند این گروه آشنایان و همسایگان و فامیل های درجه چندم اند البته به طور معمول افرادی که بر
خرید یک تاج گل مناسب برای عرض تسلیت بسیار مهم است اما در نار آن انتخاب متن مناسب هم میتواند به انتقال حس همدردی کمک شایان کند.
از دست دادن دوستی عزیز می تواند یکی از سخت ترین اتفاق های دوران زندگی ما باشد. اگر شخصی که شما او را دوست دارید کسی را از دست داده و یا شما خودتان دوست خود را از دست داده اید، این مسئله خیلی مهم و مودبانه است که پشتیبانی خود را از دوست یا عزیز خود ابراز کرده و به او کمک کنید، تا جایی که می توانید. اگر با حرف های خودتان دست
جوانی در نیوزلند به مسجدی حمله کرده و نمازگزاران را به رگبار بست و آن را بصورت لایو پخش کرد.فردی که در فیسبوک با نام برنتون تارانت حساب دارد حمله خود را بصورت لایو پخش کرد. این اقدام تروریستی و نژادپرستانه ۱۶ دقیقه طول کشیده است و فیسبوک آن را قطع نکرد.گزارش‌های اولیه حاکی است به مسجد دیگری هم حمله شده مجموع ۹ نفر شهید و ۳۰ نفر مجروح شده اند.اما روزنامه دیلی میل انگلیسی نوشت ۲۷ نفر کشته و تعدادی زخمی شده اند.پلیس وارد عمل شد و ساعتی پس از این ح

سردرد ملکه شدید شده بود وهر چه از شب می گذشت بر شدتش افزون می گشت. ملکه آن شب را بادرد و نج سپری کرد و ناله زد واشک ریخت. بالاخره صبح سه شنبه،اشعه خورشید تاریکی شب را دریدو صفحه زمین را روشن ساخت امابانو هر دو چشمش را از دست داد وبر اثر یک بیماری مرموز بکلی نابیناشد. بانو سخت متاثر گردید، دیگرهیچ چیز را نمی دید. از غم کوری،سردرد را فراموش کرد . نمی دانست آیا دیدگانش قابل معالجه هست ودرمان می پذیرد یا خیر؟
سید محمد سعید افندی که خوداز استادان و
آیا می دانید قیمت نایلون حبابدار به چه عواملی بستگی دارد؟ برای براورد قیمت نایلون حبابدار لازم است تا ابتدا با ویژگی ها و مشخصات آن ها آشنا شوید.
در مقالات قبل شما را با ترفند های بسته بندی با استفاده از نایلون حبابدار آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد نحوه بسته بندی لیوان با استفاده از این نوع ضربه گیر ها اطلاعات بیشتری به دست آورید.
قبل از اینکه به بسته بندی لیوان با نایلون حبابدار بپردازیم لازم است بدانیم که چه عواملی بر ق

بیش از بیست و چهار است که به حادثه ی سحرگاه روز سیزدهم فکر می کنم . به حادثه ای که تیتر اول بسیاری از خبرگزاری ها شد. حادثه ی ترور سردار سلیمانی، فرمانده نیروی قدس . به طیف های مختلفی از مردم فکر می کنم که در برابر حادثه واکنش های متفاوتی داشتند. گاه شادی و گاهی غم و تاثر. و فضای مجازی و غیرمجازی پر شده است از سخنانی که وقتی به موقع عمل برسد می تواند صد و هشتاد درجه چرخش داشته باشد . به تبریک و تسلیت ها فکر می کنم. به برنامه های صدا و سیما که انگا
 بر خلاف تصورات غلط رایج، محققان به این نتیجه رسیده اند که  انجام تمرینات غیر شدید (نرمش ها و ...) قبل از خواب، موجب بهبود کیفیت خواب می شود.
محققان موسسه علوم حرکتی و ورزش دریافتند که ورزش نرم و متوسط ​​در چهار ساعت قبل از خواب باعث کاهش کارایی خواب نمی شود. در واقع، متاآنالیز نشان می دهد که وقتی شرکت کننده ای تمرینات غیر شدید انجام داده بود، زمان بیشتری را در خواب عمیق گذراند. در مقایسه با شرکت کنندگان در گروه کنترل بدون فعالیت بدنی خاص، افر
باید در نهایت تاسف و تاثر اعلام کنم همسایه ی محبوبم رفت.تعطیلات که من نبودم اونا رفتن!
از حاضر نبودن جاکفشی دم در فهمیدم
نمیدونم کجای این شهر باید دنبالش بگردم دیگه!
فقط کاش وسیله هاشونو از آسانسور نمیبردن که الان دهن ما سرویس شه!
لامصب تو خودت مدیر ساختمون بودی که!
توچرا!
یاخدا!
جمعه شب برگشتم خونه
حال گلِ تو گلدونا خیلی خوب بود
باقرمیگه چون ۱۷ روز نبودم که بخوام‌هر شب یه لیتر آب خالی کنم پاشون!
غربت خونه نگرفتتم چونکه مامانمو با خودم‌اورده
باید در نهایت تاسف و تاثر اعلام کنم همسایه ی محبوبم رفت.تعطیلات که من نبودم اونا رفتن!
از حاضر نبودن جاکفشی دم در فهمیدم
نمیدونم کجای این شهر باید دنبالش بگردم دیگه!
فقط کاش وسیله هاشونو از آسانسور نمیبردن که الان دهن ما سرویس شه!
لامصب تو خودت مدیر ساختمون بودی که!
توچرا!
یاخدا!
جمعه شب برگشتم خونه
حال گلِ تو گلدونا خیلی خوب بود
باقرمیگه چون ۱۷ روز نبودم که بخوام‌هر شب یه لیتر آب خالی کنم پاشون!
غربت خونه نگرفتتم چونکه مامانمو با خودم‌اورده

+درست یا غلط می گویند شاعر روحیه کودکی اش را حفظ می کند.

+حاجی آن جا رو کرد به من گفت چند سالته؟ گفتم شصت سال -آ« وقت را می گویم- رو کرد به منشی و گفت: این شصت سالشه؟ وقتی می گویند شلاق بخور! می گه شصت سال. وقتی می گن شوهر بکن می گه شانزده سال ...

+
مادر من با این که زن روشنفکری بود و مدافع حقوق زنان بود در واقع در زندگی خیلی حقش از بین رفت و تضییع شد. میدانید، به سبب همان مرد سالاری که در ایران است. همین شوهر دوم مادر دو تا زن دیگر گرفت بعد از ازدواج
ابومسلم و پیام خراسان. 
کتاب حاشیه نشینان' با تمام خوب و بدش به پایان رسیدبا تمام بی مهریها؛ با تمام ناملایمتها؛با تمام تنهایی ها؛ با تمام عدم حمایت ها' و با تمام هزاران داستان تلخ و شیرینش؛ که به خاطر نوع موضوع و نوع درجیات کتاب' و مضمون اصلی این پروژه' بیشتر تاثر و تاسف و تلخی و افسوس و گاهی در حال درج وقایع اشک هایم جاری میشد؛4 سال از سخت ترین روزهای عمرم را با مشقت هایی که تنها دربرم ایجاد میشد و خودم باید درک میکردم و هضم مینمودم' تاثیرات
‍تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
سه شنبه 14 می 2019
سهام جهانی با توجه به تنش ها در روابط چین-آمریکا، معامله پایینی دارد.
در بازار ارز، ین ژاپن دیروز پیش از ریتریس شبانه تقویت شد.
پوندانگلیس/دلارآمریکا با توجه به ادامه بی ثباتی برکسیت، تحت فشار است.
سهام جهانی دیروز و شبانه با توجه به تنش های بیشتر در روابط تجاری چین-آمریکا همراه با اعلامیه چین درمورد تلافی 25درصدی روی 60بیلیون دلار از کالاهای آمریکایی، افت شدید داشت. هرچند ترامپ بعدا اعلام کرد که
گلچین دمنوش و چای های گیاهی گل کوه, باکس 80 عددی 15 مدل دمنوش گیاهی و چای:

دمنوش (دم نوش) به نوعی نوشیدنی اطلاق می شود که در آن جزئی از گل، ساقه، برگ، ریشه، دانه، پوست میوه یا اجزای دیگر گیاهان دارویی که امکان حل شدن در آب را دارند، اطلاق می شود. گلچین دمنوش گیاهی گل کوه در بسته بندی لوکس ارائه گردیده است که مناسب برای دفاتر کار، مهمانی ها و پذیرائی های شیک به کار می رود. در باکس گلچین دمنوش گیاهی گل کوه 15 نوع دمنوش متنوع ارائه گردیده است که از
چند روز پیش یک سفر کاری رفته بودم به یک شهری حوالی همدان... واقعا برایم دیدم همچنین شهری برام عجیب و سنگین بود. شهری نبود که بگم به تازگی شهر شده  و حالا کمی جا داره تا ساختار شهریش تکمیل بشه سال هاست که شهره، حتی زمانی که من هم نبودم!
ساختار شهری افتضاح، بعد نگاه که میکردی، نمای خونه ها از بعضی شهرهای بزرگ تر به روز تر بود!!
چهره های مردم رو نگاه می کردی هیچ ردی از حیات نمی دیدی. اصلا روح زندگی توی شهر نبود. چشم های بی فروغ و آدم های خسته... نمیدونم
تنظیم اهنگپروسه ساخت هر آهنگی که به گوش شما می رسد سه نفر نقش دخیل هستند . آهنگساز به عنوان الهام دهنده و خالق اثر ، تنظیم کننده و نوازنده سه نفر تاثر گذار و مهم در این امر می باشند.آهنگساز می تواند هر کسی باشد . همه استعداد این را دارند که در ذهن خود قطعات موسیقی را ایجاد کنند . اما آنچه که مهم است و معمولا شنوندگان زیاد در مورد آن کنجکاو نمی شوند این است که چگونه می شود افکار ذهنی آهنگساز را تبدیل به نت نمود و سپس با ساز اجرا نمود ، به صورتی که ی
«الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ»
خبر ناگوار درگذشت خیّر،  نیک اندیش  و فداکار ، باعث تاسف و تاثر فراوان گردید.
شادروان "دکتر محمدرضا حافظی" از پیشگامان امر ماندگار مدرسه سازی در ایران

است که سالها در کسوت شریف خیّری به تعلیم و تربیت کشور خدمت کرد.
وی علاوه بر آنکه چهره ی ماندگار جمهوری اسلامی در امر نیکوکاری است،
مایه افتخار و مباهات نظام تعلیم و تربیت کشور بود و بدون تردید
یک بار نشستم با خودم فکر کردم چرا کلمات تو ذهنم وقتی نظم میگیرن با همون نظم رو زبونم نمیچرخن !! با بدتر از اون وقتیه که یه منظوری تو ذهنم شکل میگیره و بعد جوری بیانش میکنم که وسط حرفام می فهمم اصلن اونجوری که منظورم بوده رو بیان نکردم ! چقد حس بدی داره .یک بار میخواستم به یه نفر یه فکر و احساسی که دربارش داشتم رو بگم . اگه فرض کنیم فکر و حس من مجموعه ی X رو تشکیل بدن و قراره با یه تابع F روی این مجموعه یه سری عملیات انجام بشه و خروجی Y رو رو زبونم بیار
یک بار نشستم با خودم فکر کردم چرا کلمات تو ذهنم وقتی نظم میگیرن با همون نظم رو زبونم نمیچرخن !! با بدتر از اون وقتیه که یه منظوری تو ذهنم شکل میگیره و بعد جوری بیانش میکنم که وسط حرفام می فهمم اصلن اونجوری که منظورم بوده رو بیان نکردم ! چقد حس بدی داره .یک بار میخواستم به یه نفر یه فکر و احساسی که دربارش داشتم رو بگم . اگه فرض کنیم فکر و حس من مجموعه ی X رو تشکیل بدن و قراره با یه تابع F روی این مجموعه یه سری عملیات انجام بشه و خروجی Y رو رو زبونم بیار
با خاطره شروع می کنیم؛ ما در به یاد آوردن چیزها مشکل داریم.
مغز ما به طرز وحشتناکی این قابلیت را دارد که چیزهای مهم را فراموش کند. این چیزهای مهم در اصل همان اطلاعات دنیای پیرامون ما هستند. هم اطلاعات واقعی و هم اطلاعات حسی! اولین کاری که ما در قبال این فراموشی انجام می دهیم یادداشت کردن است. همه ما در یک دوره ی زمانی خاص از زندگی و یا شاید در تمام طول آن "دفتر خاطرات" داشته ایم. هنر و به خصوص نقاشی ، دومین کاری است که بشر برای حل این مشکل انتخاب ک
الگوریتم 
کبوتر یک عدد دیگر از الگوریتم ها گوگل که همچون الگوریتم های دیگر از اهمیت بخش اعظمی برخوردار هست و بر سئو وبسایت تاثیر گذار می باشد الگوریتم کبوتر میباشد . این الگوریتم از جدیدترین الگوریتم های گوگل می باشد که هدف آن بهبود نتایج جستجو بر مبنا شرایط های جغرافیایی می باشد در واقع الگوریتم کبوتر به نوعی مشابه به سئو محلی می باشد که در مطالب پیشین درباره آن توضیحاتی آورده ایم . 
تغییراتی که به وسیله الگوریتم کبوتر انجام می شود در نتای
خداوند مهربان برای هر انسانی معنا ومفهومی متفاوت دارد،خدایی که از سعادت وشادی ما خشنود میشود،
خدایی که بر بندگانش رحمت و برکت می فرستد.
شیوه هایی گوناگونی برای شناخت خدا وجود دارد و به شیوه های گوناگون می توان پروردگار عالم را پرستش کرد.
در واقع همه ی ما انسانها برای تجربه کردن و آموختن یک رشته دروس معنوی و روحانی بر روی زمین آمده ایم؛
و دارای ارواحی مستقل و واحد هستیم وهر کدام از هوش و شعور مستقلی که پیش از تولدمان بر روی کره زمین رشد وپرور
امروز به دنیا آمدم. امروز در گرماگرم نبرد بارادینو....در میان خون و توی نسیم شهادت در میان مومنان مسیحی روسی که با ناپلئون مقابله می کردند به دنیا آمدم ...روی صندلیهای ایستگاه اتوبوس که منتظر بودم به دنیا آمدم  درست مثل سی و پنج سال پیش که  من را مادرم در گرماگرم عملیات خیبر به دنیا آورد...البته نه توی ایستگاه اتوبوس که توی زایشگاه
.....آمدنم مبارک ...به امید روزی که رفتنم هم مبارک باشد!
پدرشوهرم جنگ و صلح را توی دستم دید و درباره اش پرسید و من تاثر
نیم ست نقره ظریف زنانه از سری محصولات زینتی نقره اصل و اثر دست هنرمندان با ذوق اصفهانی است. بانوان و دختر خانم ها فارغ از هر رده سنی می توانند نیم ست نقره سیاه قلم مدل نسیم را استفاده کنند. طراحی نیم ست نقره زنانه نسیم جدید می باشد و قابل ست کردن با انواع لباس های مجلسی و حتی اسپرت است. رنگ نقره ایی نیم ست نقره دخترانه با اگثر رنگ ها قابل ست شدن است البته با لباس های رنگ تیره زیباتر دیده می شود. با توجه به قیمت بالای طلا و با ارزش بودن نقره صرف هزی
تمدن یکی از واژه هایی است که بحث درباره معنی دقیق آن مورد اختلاف است. نویسنده نیز به این نکته اشاره می‌کند و عدم موفقیت بسیاری در شناسایی و تبیین اوج گرفتن و سقوط تمدن ها را از عدم دقت آن ها در تعریف دقیق تمدن می شمرد. از نظر شپارد بی کلاو تمدن به محموعع دستاورد هایی اطلاق می شود که که زمینه های علمی و هنری بشر نظیر معماری، نقاشی، ادبیات، مجسمه سازی، موسیقی، فلسفه و علوم را در بر می گیرد و به موفقیت هایی اطلاق می شود که قومی در ایجاد و تداوم کنت
سلام
پاییز یازده

نخست: حرف بزنیم؟
گیس‌گلابتون برای عادت آبان ماه، پیشنهاد داده روزانه یک کار نیک انجام بدهیم.
حداقل یک کار نیک. خب من امروز برای شوهرخواهرِ ارشد، نوبت دکتر گرفتم و تلفنی به گرامی خواهر خبر دادم. این یک کار خوب.
شمایان وقتی اینجایید کجاها می‌روید؟ یعنی وقتی می‌آیید بلاگفا، اسکای یا بلاگ تا سر به وبلاگ خود و دوستان بزنید دیگر چه سایت و صفحاتی رو چک می‌کنید؟
...
این روزها همطاف به پیشنهاد دوستی، سر به اینجا زد و در آزمونش شرکت
حیدر عظمایی، محقق و پژوهشگر طب سنتی درباره سالاد ترکیبات مناسب در تهیه سالاد سبزیجات و خواص آن اظهار کرد: سالاد سبزیجات از ترکیبات بسیار مفید و حاوی حاوی ویتامین A، گروه ویتامین‌های B، B۱، B۲، B۳، B۵، B۶، B۱۲، کربوهیدرات، سدیم، پتاسیم، املاح معدنی، اسیدفولیک، آهن، مس، منیزیم، منگنز، سلنیوم و غیره است.
 از مهمترین خواص این سالاد سبزیجات می‌توان به خاصیت آنتی اکسیدانی آن اشاره کرد که سیستم ایمنی بدن را تقویت می‌کند. ویتامین C، E و A موجود در ای
تعصب قومی، مشخصا نسبت به مهاجران و غالبا بیان شده به شکل تبعیض و
بیگانه هراسی، واقعیتی در حال رشد در جوامع اروپایی می باشد. در سال ۲۰۰۵، Coenders، Lubbers و Scheepers به مقاومت در برابر مهاجران در میان نیمی از جمعیت جوامع اروپای
شرقی و غربی را اذعان داشته‌اند. بصورت مشابه گزارش Eurobarometer مخصوص ابراز
داشته است که "نسبت (میزان) قابل توجه‌ای از پاسخ دهندگان (از ۲۷٪ تا ۴۲٪) گفته‌اند که احساس می‌کنند که تبعیض اکنون، بیش از چیزی که ۵ سال گذشته وجود
داشته گسترده
پس از کنترل سن ، نژاد ، جنسیت ، وضعیت تاهل ، آموزش ، مصرف مواد مخدر و سیگار کشیدن، در مقایسه با افرادی که نوشیدن الکل را انجام نداده اند ، به دلیل نوشیدن الکل ، دستگیر شدن یا داشتن مشکلات قانونی ناشی از مصرف الکل یا راننده در تصادف رانندگی مربوط به الکل ، بسیار بیشتر است . در مقایسه با افرادی که مصرف نشده بودند، مصرف کنندگان در سطح دوم به احتمال زیاد ۱۳ برابر بیشتر بودند ، اما سطح سوم پر کردن مصرف کنندگان ، به احتمال زیاد ، و سطح سوم پرخوری ، به
خرید اینترنتی قرص وگادول vegadol بهترین قرص تاخیری فوری با ماندگاری اثر طولانی از داروخانه با قیمت ارزان به همراه آموزش روش مصرف قرص وگادول
قویترین قرص تاخیری فوری
ماندگاری اثر طولانی در مصرف کننده
یکی از پرفروش ترین قرص های تاخیری
قیمت مناسب در عین تاثیر عالی
درمان کامل مشکل زود انزالی
ساخت انگلستان
به صورت طبیعی زمان ارگاسم در زنان بین ۱۰ الی ۲۰ دقیقه طول میکشد ، در صورتی که تحقیقات نشان می‌دهد ۷۵ درصد مردان در کمتر از دو دقیقه از آغاز سکس
مشکل نعوظ می تواند زندگی زناشویی را شدیدا تحت تاثر قرار داده و برای مردان بسیار ناراحت کننده باشد . در این مطلب به برخی از روش های خانگی و گیاهی برای درمان اختلال نعوظ اشاره شده است . لطفا با ما همراه باشید .

درمان خانگی و گیاهی مشکل نعوظ
فهرست
درمان های خانگی و گیاهی برای مشکل نعوظ
1 ) تغییر سبک زندگی
2 ) تمرین کیگِل یا تمرین دیافراگم لگنی به درمان مشکل نعوظ کمک می کند
3 ) به مقدار کافی آب بخورید
4 ) L-آرژنین برای درمان مشکل نعوظ مفید است
5 ) انجیر بر

(صفحه 4)
درگذشت  نیک اندیش و فداکار باعث  تاثر فراوان گردید –شادروان دکتر محمد  رضا  حافظی بر
خواسته از دیار بروجرد وافتخار مردم بروجرد است واز پیشگامان امر ماندگار مدرسه سازی
در ایران وخیری در اموراجتماعی( یاد او جاویدان باد ).
-----------------------------------------------------------------------------
پایان نامه نقش معلمان در افت تحصیلی دانش آموزان :
در گذشته معلم اساسأ منبع دانش و اطلاعات به شمار می رفت و نقش اصلی او عبارت بود از انتقال دانش  و اطلاعات به ذهن دانش آموزان و وادار کردن آنها به تمرین و تکرار برای به خاطر سپردن هر چه بیشتر این اطلاعات،تنبیه مهمترین روش برای وادار کردن دانش اموزان به یادگیری بود زیرا این اعتقاد وجود داشت که عدم یادگیری دانش آموز صرفا به سبب بی میلی او به یادگیری است و بعبارت دیگر نمی خواهد یاد بگیرد.اما در عصر

In this corner of the world 2016: داستان در زمان جنگ جهانی دوم اتفاق می افته. دخترک قصه، سوزو توی هیروشیما متولد شده و از همون کودکی توی نقاشی استعداد زیادی داره. سالها بعد، اون ازدواج می کنه و از هیروشیما میره و این بار ما زندگی سوزو رو توی شهر و خانواده تازه اش نظاره می کنیم... 
انیمه روایت اتفاقاتیه که تو دوران این جنگ، مردم ژاپن باهاش روبرو شدن و داستان تا بمباران اتمی هیروشیما و اندکی بعد از اون روایت می شه. در این بین ما فرهنگ و زندگی سا
به نقل از خبرگزاری فارس

مجله فارس پلاس؛ هفته گذشته خبر اقدام به خودکشی دختری 29 ساله بنام «سحر خدایاری» مورد توجه رسانه ها قرار گرفت. در خبر اولیه گفته شد که وی به دلیل محکومیت حبس 6 ماهه برای ورود به استادیوم آزادی محکوم شده است.
بلافاصله دستگاه قضایی این خبر را تکذیب کرد و اعلام نمود هیچ محکومیتی برای نامبرده صادر نشده و صرفا برای وی به دلیل درگیری با ماموران نیروی انتظامی تشکیل پرونده قضایی شده و هنوز مراحل رسیدگی به این پرونده تکمیل نشد
ما باید در مورد بک لینک پروفایلی حرف بیشتری برای گفتن داشته باشیم. بنابراین ما در حال اتمام کارهایی هستیم که با ارائه سومین ، اما یک بخش به همان اندازه مهم ، بررسی  پروفایل بک لینک را پوشش می دهیم.
نمایه بک لینک از پروفایل کاربری
موقعیت وب سایت شما در جستجو ، صلاحیت آن و کیفیت کلی سایت عمدتا تحت تأثیر پروفایل بک لینک وب سایت قرار دارد. برای ترتیب بندی رتبه بندی ، موتورهای جستجو از پیوندهایی استفاده می کنند که به نوبه خود به عنوان آرا و تایید
سلامتی و ابزارهای اندازه گیری
سلامتی و ابزارهای اندازه گیری آن!!! شاید این جمله کمی گیج کننده باشد و ناخود آگاه به فکر آزمایشات پزشکی و نتایج آن افتاده باشید، اما ما در این متن بر خلاف مطالب تخصصی پزشکی به بررسی خیلی ساده ابزار آلاتی می پردازیم که شما با داشتن آن ها می توانید میزان سلامتی خود را اندازه گیری نمایید. با خرید متر و یا خرید کولیس ساده زندگی خود را عوض کنید!! پس در ادامه متن با ما همراه باشید.
[caption id="attachment_13115" align="aligncenter" width="300"] اندا
هم‌زمان با آغاز ماه عزاداری اباعبدالله الحسین(ع)، بسته پیامک‌های مناسبتی ویژه این ایام برای شما کاربران گرامی تهیه و تنظیم شده است.
به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در تقویم رسمی امسال محرّم الحرام، ماه عزای خاندان رسالت و شهادت حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایشان، از روز یکشنبه ۱۰ شهریورماه آغاز می‌شود. ایام حزن و اندوه سید و سالار شهیدان در بین مسلمانان و شیعیان در سراسر دنیا جایگاه مهم
به نام حضرت دوست ، که هرچه داریم از اوست
قسمت 1 ،  قسمت 2 ، قسمت 3 ، قسمت 4
قسمت 5
ابن‌السلام شخصی را با شیربهای بسیار به خواستگاری لیلی می‌فرستد. وی به لیلی و خانواده او وعدعه هزار گنج شاهی و گله‌های حیوانات را داد تا بلکه به این شیوه بتواند نظر مساعد آنها را به خود جلب کند. وقتی واسطه به سراغ خانواده لیلی می‌رود و در مورد خواستگاری ابن سلام از لیلی صحبت می‌کند، پدر و مادر لیلی از او می‌خواهند که مدتی به آنها فرصت دهد، چرا که لیلی قدری بیمار
علت های ریزش موی سر و طاسی
علایم ریزش مو
ریزش
مو می تواند در شکل های مختلفی بسته به علت آن خود را نشان دهد. این علایم می
توانند ناگهانی ظاهر شده و یا آرام آرام خود را نشان دهند. بعضی از انواع ریزش مو
موقتی بوده و بعضی دیگر دائمی می باشند. علایم و نشانه های ریزش مو می تواند شامل:
تنک
شدن تدریجی بالای سر – این شکل از ریزش مو، معمول ترین شکل ریزش مو است و هر دو
مردان و زنان را تحت تاثیر قرار می دهد. این شکل ریزش مو در مردان معمولا از جلوی
سر شروع شده و
فعالیت در یک صنعت پایدار اقتصادی به انتخاب کارشناسانسال هاست که از صنعت بیمه ، در کنار بانک و بورس به عنوان مهم ترین و تاثیرگذار ترین صنایع اقتصادی یاد می شود . یکی از ملاک های تعیین رشد اقتصادی هر جامعه در حال توسعه یا توسعه یافته ، توجه به ضریب رشد و نفوذ این سه صنعت در میان مردم است .هر چند که در تمام امور از ریسک و تخمین میزان شکست یا موفقیت در کاری صحبت به میان می آید ، اما تخمین این ریسک و به کار بستن عواملی برای کاهش و مدیریت آن در صنایع اق
دانلود تحقیق آینه و آینه کاری
آینه آینه کاری اهمیت آینه کاری خواستگاه آینه طرح های آینه کاری سیر تحول آینه کاری

دسته بندی
معماری

فرمت فایل
doc

حجم فایل
41 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
17

دریافت فایل

فروشنده فایل
کد کاربری 23133
تمام فایل ها

مقدمه
در جامع سنتی تمام هنر ها برخواسته از دین است، و تنها درجه دوری و نزدیکی هنر ها از منشاء الهی ، یعنی وحی ملاک و شاخص سلسله مراتب آنهاست. با توجه به دوری و نزدیکی از منبع وحی است که می توان هنر سنتی ر

علت های ریزش موی سر و طاسی
علایم ریزش مو
ریزش
مو می تواند در شکل های مختلفی بسته به علت آن خود را نشان دهد. این علایم می
توانند ناگهانی ظاهر شده و یا آرام آرام خود را نشان دهند. بعضی از انواع ریزش مو
موقتی بوده و بعضی دیگر دائمی می باشند. علایم و نشانه های ریزش مو می تواند شامل:
تنک
شدن تدریجی بالای سر – این شکل از ریزش مو، معمول ترین شکل ریزش مو است و هر دو
مردان و زنان را تحت تاثیر قرار می دهد. این شکل ریزش مو در مردان معمولا از جلوی
سر شروع شد

این نامه را دیشب در یکی از گروه های مجازی خواندم. ظاهرا از طرف بعضی کارکنان صدا و سیما خطاب به آقای رییس نوشته شده و مطالب قابل توجهی را در خود جای داده است. فارغ از هر گونه اظهار نظر پیرامون محتوای این نامه بازنشر آن را جهت قضاوت عموم و ثبت در تاریخ لازم دانستم:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر عزیز و گرامی جناب آقای دکتر علی عسکری
با سلام و تبریک اعیاد شعبانیه و آرزوی صحت و سلامتی برای جنابعالی
1- آقای سیروس مقدم و همسر محترم ایشان خانم غفوری
مقاله ترجمه شده عملکرد میراگر جرمی تنظیم شده برخلاف فروپاشی سازه ای با توجه به نزدیکی گسل زمین لرزه ها قابل ویرایش با فرمت doc به همراه اصل مقاله ان مقاله ترجمه شده عملکرد میراگر جرمی تنظیم شده برخلاف فروپاشی سازه ای با توجه به نزدیکی گسل زمین لرزه ها قابل ویرایش با فرمت doc به همراه اصل مقاله انگلیسی

دسته بندی
عمران

فرمت فایل
doc

حجم فایل
11292 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
20

مقاله ترجمه شده عملکرد میراگر جرمی تنظیم شده برخلاف فروپاشی سازه ای ب
یکی از قدیمی ترین مسائل در عالم ، مساله شرور است.
این بحث را بطور کلی می توان به دو بخش تقسیم کرد: 1.بخش نظری 2.بخش عملییک گرایش که به دهریین نسبت می دهند یا به زبان امروز متریالیسم است : لازمه این عالم همین است تا بوده این عالم همین بوده و هست. (تا بوده چنان بوده تا هست چنین هست)از دوران های باستان کسانی قائل به ثنویت شدند . گفتند این عالم دو تا مبداء دارد یکی مبدا خیر است و دیگری مبدا شر است.آن یکی ذاتش اقتضا خیر می کند مبدا همه خیرات عالم است و دیگ
سلام.
به هیچ وجه، مقدمه چینی ام نمی آید و ترجیح می دهم یک دفعه بزنم به دل مطلب!
چیزهایی که غالب مردم در مورد جذب می دانند شامل یک سری کلیات ناقص و چند تکنیک است؛ اما اینها همه ماجرا نیست. برای این که بتوانیم خواسته هایمان را جذب کنیم و کائنات را با خودمان همراه سازیم، لازم است که در شروع ما با کائنات همراه شویم و این، همان قدر که ساده نیست، ضروری و مهم است. 
یکی از اساسی ترین کارهایی که در این زمینه باید انجام داد، تلاش برای پاکی ظاهری و باطنی اس
سلام.
به هیچ وجه، مقدمه چینی ام نمی آید و ترجیح می دهم یک دفعه بزنم به دل مطلب!
چیزهایی که غالب مردم در مورد جذب می دانند شامل یک سری کلیات ناقص و چند تکنیک است؛ اما اینها همه ماجرا نیست. برای این که بتوانیم خواسته هایمان را جذب کنیم و کائنات را با خودمان همراه سازیم، لازم است که در شروع ما با کائنات همراه شویم و این، همان قدر که ساده نیست، ضروری و مهم است. 

یکی از اساسی ترین کارهایی که در این زمینه باید انجام داد، تلاش برای پاکی ظاهری و باطنی اس
-قسمت دوم-
«شخصیت انواع خودروها»
در این قسمت، قبل از اینکه به بررسی ارتباط میان نوع خودرو و شخصیت صاحب آن، پرداخته شود، بهتر است خودروها را به لحاظ شخصیتی، طبقه بندی نمائیم. طی یک پژوهش و مطالعه، واکنش متفاوت راننده ها نسبت به خودروهایی که در اطرافشان می بینند بررسی شده و توضیح داده شده است که چرا دیدن برخی از خودروها در رانندگان واکنش های شدید ایجاد می­کند. بر اساس نتایج این تحقیقات خودروها نیز از ویژگی های شخصیتی مختص خود برخوردار هستند ک
اگر فقط کمی به اطراف خود بنگریم درمیابیم که امروزه شبکه های اجتماعی به دلایل مختلفی در میان همه افراد سراسر جهان به پدیده ای محبوب تبدیل شده اند.
اما در ابتدا بیایید ببینیم تعریف شبکه های اجتماعی چیست؟ “شبکه های اجتماعی، اپلیکیشن هایی هستند که برای ارتباط جمعی عموم مردم و یا قشر خاصی از آنها تولید شده است و محوریت آن ارتباط بیشتر افراد به هنگام دوری از همدیگر است.”
از دلایلی که باعث شده تا مردم به سمت شبکه های اجتماعی روی بیاورند و ما نیز ب
1- اعزام از تهران
عصر روز چهارشنبه هفده مرداد 98 پس از اتمام کار و یک کلاس تدریس ریاضی 1 در سعادت آباد راهی منزل می شوم و در راه به مسافرتی که برنامه ریزی کردم فکر می کنم و در پارک دامپزشک که فاصله آن تا منزل فعلی ما کمتر از ده دقیقه است می نشینم و پس از جست و جویی در گوشی موبایلم که از یکی از همکارانم به من اهدا شده (در شرکت استفاده از گوشی دوربین دار ممنوع است) در جستجوی شماره های راننده ها و مسئول حمل و نقل می گردم (سابقه کار من در شرکت به کمتر از ی
1- اعزام از تهران
عصر روز چهارشنبه هفده مرداد 98 پس از اتمام کار و یک کلاس تدریس ریاضی 1 در سعادت آباد راهی منزل می شوم و در راه به مسافرتی که برنامه ریزی کردم فکر می کنم و در پارک دامپزشک که فاصله آن تا منزل فعلی ما کمتر از ده دقیقه است می نشینم و پس از جست و جویی در گوشی موبایلم که از یکی از همکارانم به من اهدا شده (در شرکت استفاده از گوشی دوربین دار ممنوع است) در جستجوی شماره های راننده ها و مسئول حمل و نقل می گردم (سابقه کار من در شرکت به کمتر از ی
 خاطرات امام خامنه ای از دوران دفاع مقدس

نویسندگان: جواد میرزاحسینی و حسین اکبری

محل استقرار ما در این هشت، نه ماهی که در منطقه‌ عملیات بودم، «اهواز» بود،‌نه« آبادان» یعنی اواسط مهر ماه به منطقه رفتم ( مهر ماه 59 تا اواخر اردیبهشت یا اوایل خرداد‌60) یک ماه بعدش حادثه‌ مجروح شدن من پیش آمد که دیگر نتوانستم بروم. یعنی حدود هشت، نه ماه، بودن من در منطقه‌ جنگی، طول کشید. حدود پانزده روز بعد از شروع عملیات بود که ما به منطقه رفتیم. اول می‌خواستم
 تاریخ شفاهی راه آهن ایران؛ فرازها و فرودها/عباس قربانعلی
بیک
مصاحبه با تین نیوز
 دکتر عباس قربانعلی
بیک از پیشکسوتان و مدیران پیشین راه‌آهن ایران

گروهی از فعالان، اندیشمندان و علاقه‌مندان
کشور در صنعت ریلی، سلسله مطالعاتی را تحت عنوان «تاریخ شفاهی راه‌آهن ایران،
فرازها و فرودها» آغاز کرده‌اند، این مطالعات با محوریت واحد تحقیق و توسعه گروه
تایم  و پشتیبانی رسانه‌ای تین نیوز، طراحی و اجرا شده است.
این گروه معتقد است، مجموعه تجارب،
چ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها