نتایج جستجو برای عبارت :

هواشناس و دود و سابقه 27 ساله

پاییز یک
سلام

طبق سنتی مسبوق*، همین اول فصلی کشکولی ارائه می‌دهیم تا که قبول افتد و که در نظر آید
در درایو E لب‌تاپ، یک پوشه دارم از فیلم‌های دانلودی! دیشب هواشناس رو دیدم. قشنگ بود. (ورزش تیر و کمان، شیک است ها)
در این فیلم، مراسم سوگواری در زمان حیات هم جالب انگیز بید.
"... اینجا جاییه که دوستان و اقوام دور هم جمع شدن. درست همانطور که میرن به مراسم سوگواری، فقط با این تفاوت که اون فرد زنده است تا بتونه همه رو ببینه" 
ادامه مطلب
پاییز یک
سلام

طبق سنتی مسبوق*، همین اول فصلی کشکولی ارائه می‌دهیم تا که قبول افتد و که در نظر آید
در درایو E لب‌تاپ، یک پوشه دارم از فیلم‌های دانلودی! دیشب هواشناس رو دیدم. قشنگ بود. (ورزش تیر و کمان، شیک است ها)
در این فیلم، مراسم سوگواری در زمان حیات هم جالب انگیز بید.
"... اینجا جاییه که دوستان و اقوام دور هم جمع شدن. درست همانطور که میرن به مراسم سوگواری، فقط با این تفاوت که اون فرد زنده است تا بتونه همه رو ببینه" 

اینم یک خاظره جالب ا
جسد دختر ۵ ساله بیدگلی در رودخانه علوی پیدا شد↙️ آخرین مفقودی سیل اردهال، ساعت ۳ بامداد در پشت سد کوچک خاکی رودخانه حدفاصل علوی تا علی‌آباد کشف شد.این دختر ۵ ساله که جنازه مادرش نیز چند ساعت زودتر در فاصله ۵۰۰ متر پایین‌تر پیدا شده بود، با تلاش نیروهای امدادی و مردم کشف شد.شایان ذکر است، سیل کم‌سابقه اردهال که به سیل دره قتلگاه مشهور است، حدود ساعات افطار روز هشتم رمضان جاری شد و علاوه بر خسارات مالی، جان یک زن جوان و یک دختر را گرفت.
من براساس سن بلوغ پسران و دختران و همچنین سن یائسگی در زنان و کمی محاسبه به فرمول زیر برای سنی که طبیعت برای ازدواج مردان و زنان مناسب میدونه رسیدم:

سن پسر=1.1*(سن دختر)+4
میخواستم ریز محاسباتم رو اینجا بنویسم که دیدم شاید حوصله خواننده سر بره و فقط فرمول نهایی رو نوشتم.
براساس این فرمول طبیعت برای یک دختر:
18 ساله پسر حدودا 23.8 ساله رو مناسب میدونه
20 ساله پسر حدودا 26 ساله رو مناسب میدونه
25 ساله پسر حدودا 31.5 ساله رو مناسب میدونه
30 ساله پسر حدودا 37
‍ درودهمراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد#مورخ:۹۹/۱/۳۱یکشنبه#ساعت_شروع :(۲۱)♦️♦️♦️دیگر مگو تو وضع و هوا را هواشناسباران گرفته خانه ما را هوا شناساین نقشه ی مقابلت این گربه خموشطی کرده روزگار سیا را هواشناسغم آمده به کوچه و هر خانه سر زدهلطفا ببُر همیشه صدا را هواشناسآتش میان سینه ما شعله می کشداین آه ماست تا که خدا را هواشناس ـیکدم به خود بیاورد اینجا هوا پس استتا بنگرد که دست دعا را هواشناسبگذر که ا
به خودت میای و میبینی داری سوابق مریضو میخونی و میگه به جز دو بار اقدام به خودکشی و فرار از خونه و مصرف آیس و سکس پر خطر سابقه دیگه ای نداره. و بعد مکث میکنی. چه سابقه دیگه ای میخوای؟
به خودت میای و میبینی دیگه بدون تعجب میگی خانم شونزده ساله متاهل با سابقه سقط یا خانم بیست ساله متاهل از ده سال پیش و بعد که تو ذهنت متوجه میشی ده سالگی ازدواج کرده هم تعجب نمیکنی، چون دوازده ساله ی باردار دیدی.
به خودت میای و جن و پری و ارواح برات عین شوخی شدن.
تو با
دارای مهارت در حوضه رویکرد روانپویشی کوتاه مدت فشرده و همچنین رویکرد رفتار درمانی شناختی  سابقه کار در کمپ ترک اعتیاد  سابقه کار در دانشگاه  دارای 5 سال سابقه کار درحوزه آموزش و درمان  حوزه کاری در زمینه بیماری های روانپزشکی همچون افسردگی، اضطراب، وسواس، اعتیاد، شخصیت، مسایل جنسی
ساعات کاری همه روزه به غیر از جمعه ها از ساعت 10 تا 21
با سلام به همگی
پسری ٣١ ساله هستم، با یه دختر خانوم ٢٠ ساله به قصد ازدواج با هم آشنا شدیم، درسته ایشون ٢٠ ساله هستن ولی اندازه یه آدم ٢٧ ٢٨ ساله سطح درک دارن و طرز حرف زدنش هم این رو نشون میده. اخلاق مون خیلی شبیه همه و هم دیگه رو درک میکنیم، حالا دو تا مشکل این وسط هست که از دوستان درخواست کمک دارم؛
اول اینکه ایشون یه رابطه ی عشقی ۴ ساله داشتن که ٨ ماه پیش تموم شده و اذعان میکنه که کاملا فراموشش کرده بدلیل خیانتی که از طرفش دیده.
دوم اینکه ایشون
آخرین ساعات آخرین کشیک طب اورژانس:۴:۴۰ : آقای هفتاد و چند ساله‌ای با سابقه‌ی تیموما (سرطان) و سابقه‌ی بیست ساله‌ی مشکلات قلبی را آوردند با اپیستاکسی (خونریزی بینی).۴:۴۵ : بیمار ویزیت شد. خونریزی متوقف شده. بیمار استیبل است.۴:۵۵ : بیمار شیرینگ شد. مایع دریافت کرد.۵:۱۰ : بیمار هنگام گذاشتن مش بینی زیر دستم ارست (ایست قلبی تنفسی) کرد. رزیدنت نبود (کجا بود؟ نمی‌دانم.) اتند نبود (کجا بود؟ خواب بود.) چه کسی توی بخش بود؟ فقط من بودم و یک پرستار. شروع کردم
سرهنگ محمود علی‌فر اظهار داشت: این سارق حدود ۴۵ ساله که دارای سابقه محکومیت نیز می‌باشد، موتورسیکلت نمازگزارانی را که وسیله نقلیه خود را قفل نمی‌کردند، از داخل پارکینگ مصلی سرقت می‌کرد.
به گزارش شریعت نیوز  وی افزود: این سارق سابقه دار که اهل شهر بندرترکمن گلستان می‌باشد، در بازجویی اولیه پلیس به ۱۳ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرده است.
سرهنگ علی‌فر اضافه کرد: متهم با ظاهری مرتب و با گذاشتن کلاه ویژه نمازگزاران اهل سنت از غفلت نمازگز
◀تصویری که میبینید مربوط به عقد دختر ۹ ساله با پسر ۲۲ ساله هست.طبق گفته پدر و مادر دختر قرار هست این ها شش سال دیگر با هم اردواج کنند. این دو ساکن منطقه بهمئی استان کهگلویه و بویر احمد هستند. دادستانی قوه قضایه به این پرونده رجوع کرده و در دست بررسی هست.از نظر من این نوع ازدواج ها و عقدها در این سن کم بخصوص برای دختر ۹ ساله مناسب نیست.
وام با ضامن یا با چک یا سفته با ۲۰ سال سابقه بانکی تمام مراحل کاری در بانک طی خواهد شد 》زیرمجموعه بانک های دولتی《 وام بانکی بدون نوبت+ بدون پیش پرداخت+ بدون رابطه و ضابطه (مدت زمان تحویل ۷ روزه) (بدون سپرده در بانک) و( بدون بلوکه شدن) وام با چک* وام های بدون مسدودی* وام های خرید ملک( وام اوراق) ضامن با ما وام سند ملکی در رهن بانک ¤وام تنفس دار تمام وام ها دولتی با تنفس بالا..یعنی تا ۳ ماه اول قسط نمیدید $$*بدون رابطه و ضابطه...مستقیمم از خود بانک با مد
وام با ضامن یا با چک یا سفته با ۲۰ سال سابقه بانکی تمام مراحل کاری در بانک طی خواهد شد 》زیرمجموعه بانک های دولتی《 وام بانکی بدون نوبت+ بدون پیش پرداخت+ بدون رابطه و ضابطه (مدت زمان تحویل ۷ روزه) (بدون سپرده در بانک) و( بدون بلوکه شدن) وام با چک* وام های بدون مسدودی* وام های خرید ملک( وام اوراق) ضامن با ما وام سند ملکی در رهن بانک ¤وام تنفس دار تمام وام ها دولتی با تنفس بالا..یعنی تا ۳ ماه اول قسط نمیدید $$*بدون رابطه و ضابطه...مستقیمم از خود بانک با مد
AMPC با سابقه کار ۳ ساله ٫ توانست مدیریت یک گروه جدید را به دست بگیرد.
این مرکز جدید٬ یک ویدئو کلوپ است.
نام های احتمالی این سایت جدید:
VideoAbad
BestMOVIES
این مرکز جدید فیلم و کارتون شروع کار خود را با فیلم های مارول انجام داده وبه احتمال زیاد تا چند ماه آینده این مرکز باز خواهد شد.
خرید سهامی که از هنوز #رشد خود را اغار نکرده اند را در #کف قیمتی از دست ندهید 
ما روی سهمی کار میکنیم که در میان مدت #بازدهی خوب 200 تا 300 #درصد را میدهد
#سیگنال_خرید امروز #دوشنبه در گروه vip درج شد شما هم با پرداختی اندک به گروه ما با #سابقه چند ساله بپیوندید

برای عضویت و پرداخت به شماره  09193398873 در تلگرام پیام دهید برای مشاهده بازدهی و سابقه ما روی لینک بازدهی کلیک کنید
گروه مشاوران ما با تجربیات و سابقه 10 ساله درخشان خود ، با کمتر از 48 ساعت با وثیقه معتبر (فیش حقوقی ، جواز کسب ، سند تک برگ ششدانگ ) زندانیه شما را آزاد و مرخص میکند .
ما زندانی شما را تضمین شده آزاد میکنیم با ما آسوده خاطر باشید . 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات با شماره 09331486294 تماس حاصل فرمایید . 
گروه مشاوران ما با تجربیات و سابقه 10 ساله درخشان خود ، با کمتر از 48 ساعت با وثیقه معتبر (فیش حقوقی ، جواز کسب ، سند تک برگ ششدانگ ) زندانیه شما را آزاد و مرخص میکند .
ما زندانیه شما را تضمین شده آزاد میکنیم با ما آسوده خاطر باشید . 
میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست خدمات با شماره 09331486294 تماس حاصل فرمایید . 
shirazart. blog.ir
کلاس طراحی ( از صفر تا صد ) مخصوص کنکوریهای هنر ، زیر گروه یک 
* زمان کلاس : یکشنبه ها بعدازظهر از ساعت ۵ تا ۷‌.۳۰ دقیقه در فرهنگ شهر 
* جهت هماهنگی ، مشاوره و ثبت نام با شماره ی ۰۹۱۷۰۵۲۲۱۹۲ تماس حاصل فرمایید .
مدرس : زهرا جوکار ، با سابقه ۲۰ ساله در تدریس کنکور هنر و مدرس دانشگاههای هنر و دیباگران تهران 
اگه سابقه ریسرچ داری،
پس با لیسانست هم پذیرش میگیری.
اگه نه،
پس باید سابقه ریسرچ جور کنی
همه ما با فول فاند اومدیم. بدون فاند زندگی کردن وحشتناکه مگه بخوای از پول ددی بدی (گرگ زاده از پول ددیش خرج تحصیل و زندگیش رو میداد به عنوان مثال).

چند روزی است که اجرای طرح ملی مسکن برای کمک به تامین مسکن اقشار ضعیف آغاز شده و بر اساس زمانبندی به نوبت ثبت نام برای شهر های مختلف کشور فعال خواهد شد. اگر شما سابقه سکونت 5 ساله در شهر زنجان را داشته باشید می توانید برای ثبت نام طرح ملی مسکن استان زنجان اقدام کنید پس از ثبت نام ، زمان مراجعه حضوری شما برای تطبیق و ارائه اصل مدارک در سامانه آباد مشخص خواهد شد و شما باید با در دست داشتن مدارک زیر به یکی از شعب بنیاد مسکن استان زنجان مراجعه کنید:
-
با سلام و خسته نباشید
دختری 45 ساله هستم، لیسانس کامپیوتر، مردی 47 ساله ازم خواستگاری کرده، دکترای حقوق هستند و ١٧ سال پیش از همسرش جدا شده و فرزندی 24 ساله ی پسر داره، هر دو با هم زندگی میکنن و مادر کلاً از زندگی خارج شده (دلیلش رو هم متاسفانه میگن نپرسید چون خیلی تلاش کردم فراموش کنم و همه چی دوباره برام تداعی میشه)، درخواست بنده از ایشون فقط این بود که بدبین نباشید و اخلاق تون خوب باشه.
درخواست ایشون: 
قطع رابطه با همه دوستان، ترک کار با سابقه
چند روزی است که اجرای طرح ملی مسکن برای کمک به تامین مسکن اقشار ضعیف آغاز شده و بر اساس زمانبندی به نوبت ثبت نام برای شهر های مختلف کشور فعال خواهد شد. اگر شما سابقه سکونت 5 ساله در شهر فارس را داشته باشید می توانید برای ثبت نام طرح ملی مسکن استان فارس اقدام کنید پس از ثبت نام ، زمان مراجعه حضوری شما برای تطبیق و ارائه اصل مدارک در سامانه آباد مشخص خواهد شد و شما باید با در دست داشتن مدارک زیر به یکی از شعب بنیاد مسکن استان فارس مراجعه کنید:
- گوا
چند روزی است که اجرای طرح ملی مسکن برای کمک به تامین مسکن اقشار ضعیف آغاز شده و بر اساس زمانبندی به نوبت ثبت نام برای شهر های مختلف کشور فعال خواهد شد. اگر شما سابقه سکونت 5 ساله در شهر خراسان رضوی را داشته باشید می توانید برای ثبت نام طرح ملی مسکن استان خراسان رضوی اقدام کنید پس از ثبت نام ، زمان مراجعه حضوری شما برای تطبیق و ارائه اصل مدارک در سامانه آباد مشخص خواهد شد و شما باید با در دست داشتن مدارک زیر به یکی از شعب بنیاد مسکن استان خراسان
دختری 33 ساله و مجرد هستم با  چهره ای  متوسط و قد بلند و باریک، دارای تحصیلات عالیه، به تازگی شاغل شدم. چقدر باید امید داشته باشم و چقدر احتمال داره که خواستگار مجرد سر راهم قرار بگیره؟!، که هم  با سن من سازگار باشه و  هم  طرف سابقه رابطه ها نامشروع و دوستی ها عمیق و طولانی با دحتران نداشته باشه؟، و یا متاهل نباشه؟ (مطلقه بدون فرزند یا با سابقه  نامزدی و عقد مشکلی نیست ولی  بقیه روابط با اعتقادادتم جور در نمیاد!).
شرایط مالی خاصی ندارم مهریه 14 س
چند روزی است که اجرای طرح ملی مسکن برای کمک به تامین مسکن اقشار ضعیف آغاز شده و بر اساس زمانبندی به نوبت ثبت نام برای شهر های مختلف کشور فعال خواهد شد. اگر شما سابقه سکونت 5 ساله در شهر خراسان شمالی را داشته باشید می توانید برای ثبت نام طرح ملی مسکن استان خراسان شمالی اقدام کنید پس از ثبت نام ، زمان مراجعه حضوری شما برای تطبیق و ارائه اصل مدارک در سامانه آباد مشخص خواهد شد و شما باید با در دست داشتن مدارک زیر به یکی از شعب بنیاد مسکن استان خراسا
بهار امسال شاهد پدیده ای شگفت انگیز بود که تکرار نداشت 
اینقدر که حضور پروانه ها در کشورمان بر زمین و زمان ریخته گویا امسال باید سال پروانه نام گذاری می شد
شاید این پدیده نوعی خوشایندی ایست و یا پیام اود نشاط و شادی  ایست
که جای بسی نشاط هم هست چرا که بهار امسال بی سابقه بوده و این خود برای همه نعمت بزرگی است   
وقتی پا به دشت و صحرا می گذاریم  صدای بلبلان و رقص پروانه ها حس و حالی شوق انگیز ؛ گذشته ی اندوه همان را می شورد  و غبار گذشته چندین سا
۲ اسفند ماه ۱۳۹۸ همونطور که تصمیم به راه اندازی وبلاگی برای نوشته هام گرفتم، تصادفی همزمان شد با انتخابات مجلس جمهوری اسلامی ایران! 
از سن هشت سالگی برام جوون های ۱۸ ساله جذاب بودن؛ تفاوتی نداشت کسی که تو خیابون میدیدم سی ساله باشه یا ۱۷ ساله! از نگاه کودکی اینجانب، هر آدمی که تو ظاهر موفق به نظر میرسید(البته با تشخیص در سه ثانیه ‌:-! ) آدمی ۱۸ ساله فرض میشد!!!
حدود ۶ ماه از ۱۸ سالگی اینجانب گذشت ولی...
ادامه مطلب
چند روزی است که اجرای طرح ملی مسکن برای کمک به تامین مسکن اقشار ضعیف آغاز شده و بر اساس زمانبندی به نوبت ثبت نام برای شهر های مختلف کشور فعال خواهد شد. اگر شما سابقه سکونت 5 ساله در شهر کرمان را داشته باشید می توانید برای ثبت نام طرح ملی مسکن استان کرمان اقدام کنید پس از ثبت نام ، زمان مراجعه حضوری شما برای تطبیق و ارائه اصل مدارک در سامانه آباد مشخص خواهد شد و شما باید با در دست داشتن مدارک زیر به یکی از شعب بنیاد مسکن استان کرمان مراجعه کنید:-
انواع سرمایه‌گذاری مالی
برای خیلی ها سوال می شود، که برای اینکه پولم را افزایش بدهم و یا اینکه ارزش آن را در برابر تورم و تحریم و مسائل مختلف منفی، حفظ کنم چه کنم؟

اگر پولم را در این بازار سرمایه گذاری کرده بودم
برای اینکه بدانیم کدام بازار های مالی برای سرمایه‌گذاری بهتر هستند باید به گذشته و سابقه آن رجوع کنیم. البته بررسی سابقه نه تنها برای سرمایه‌گذاری بلکه در مورد همه چیز، بررسی سابقه نقش بسزایی در تصمیم گیری دارد. یک بازه ۱۰ ساله را
برای زنی تنها در سوگ فرزند مرده اش امشب که تورا در خاک سرد می نَهم زیست یکساله ام با تو دفن میشود و من در پارادوکسِ سوگِ دفن کردنِ زیستِ یکساله ی پر رنجم در خاک غلتیده ام.امشب مشت پر از خاکم را بر سری میریزم که با شال عراقیِ پیرزن های جنوب پوشانده ام و دست بر دهان کِل میکشم برای جوانی و ناکامی اش ‌‌‌...امشب بیست سالگی عزیزم، نهال یک ساله ی دهه ی سوم را خاک میکنم و برای مظلومیت و تباهی اش به سوگ مینشینم.اما صبر کنیدمن میخواهم نوزاد بیست یک ساله ا
ماجرای عقد دختربچه ۹ ساله با جوان ۲۰ ساله/ عاقد: خانواده عروس و ...
https://www.yjc.ir › استان ها › استان‌ها۸ ساعت پیش - ‌در پی انتشار فیلمی در شبکه های اجتماعی از عقد دختربچه حدود ۹ ساله با یک جوان، مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد توضیحاتی ارائه دادند.ماجرای عقد دختربچه ۹ ساله با جوان ۳۰ ساله/ فرمانداربهمئی: ...
https://www.yjc.ir › استان ها › استان‌ها۸ ساعت پیش - ‌در پی بازنشر فیلمی در شبکه های اجتماعی از عقد دختربچه حدود ۹ ساله با یک جوان، فرماندار بهمئی
چند روزی است که اجرای طرح ملی مسکن برای کمک به تامین مسکن اقشار ضعیف آغاز شده و بر اساس زمانبندی به نوبت ثبت نام برای شهر های مختلف کشور فعال خواهد شد. اگر شما سابقه سکونت 5 ساله در شهر خراسان جنوبی را داشته باشید می توانید برای ثبت نام طرح ملی مسکن استان خراسان جنوبی اقدام کنید پس از ثبت نام ، زمان مراجعه حضوری شما برای تطبیق و ارائه اصل مدارک در سامانه آباد مشخص خواهد شد و شما باید با در دست داشتن مدارک زیر به یکی از شعب بنیاد مسکن استان خراسا
محال شوند... هانیه عابدینی،۱۶ ساله از شهرری قلب تنـگی درخت، تجهیزات هایش را همه جا ریخت تا به همه ثابت بطی ء بیرونی سبو باران است! نازنین حسن پور، ۱۷ ساله از تهران ملاقات به دیدنت با سایبان آمدم با کرجی برگشتم بهنام عبدالهی از تبریز افت تو سال هاست از چشمانم  محذوف ای؛ برقرار درون مرکز قلبم! نرگس دارینی ،۱۶ ساله از کرج تصویرگری: زینب علی سرلک،۱۶ساله از پاکدشت
قیمت کتاب انسان ۲۵۰ ساله بسیار مناسب بوده و ارزش ریالی این کتاب بالاتر از این حرف هاست.
این کتاب که زندگی سیاسی مبارزاتی ائمه اطهار میباشد، مجموعه سخنرانی های مقام معظم رهبری می‌باشد.
انتشارات صهبا و انقلاب اسلامی ارائه دهنده این کتاب هستند.
خرید کتاب انسان ۲۵۰ ساله که شامل ۳ حلقه ویا ۳ جلد میشود، از سمت کتابخوان ها مورد استقبال قرار گرفته است.
این کتاب بیانات مقام معظم رهبری درباره زندگی سیاسی مبارزاتی ائمه معصومین است که مخصوصاً برای جوان ها راهگشاست.
این کتاب با زبانی آسان و قابل درک نوشته شده و عموم مردم می‌توانند آن را بفهمند.
کتاب را میتوان از انتشارات صهبا و انقلاب اسلامی دریافت کرد.
نه ساله من توی این شرکتم و قطعا مدیر مالی یکی از شرکتها سابقه کارش از من بیشتره، امروز زنگ زدن که قیمت گذاری ای که اول ماه براتون فرستاده بودم رو انجام ندادید، منم گفتم امکان نداره انجام نداده باشم، گفت قیمت نیومده بشینه، گفتم باشه تا نیم ساعت دیگه چک میکنم براتون، داد و هوار و فریاد که نههههه مدیرعامل داره میره خارج از کشور و این و لازم داریم و کوفت و درد و زهرمار
وسط کار دیگه ای بودم و ولش کردم گفتم کار این احمق و انجام بدم، رفتم انجام بدم می
منتظر نشوید 63 ساله شوید !
در سال 1977 یک مرد 63 ساله، عقب یک بیوک را از روی زمین بلند کرد تا دست نوه‌اش را از زیر آن بیرون آورد. قبل از آن هیچ چیزی سنگین‌تر از کیسه بیست کیلویی بلند نکرده بود !
او بعدها دچار افسردگی شد‌ ، می‌دانید چرا ؟
چون در 63 سالگی فهمیده بود چقدر توانایی داشته که باورش نداشته و عمرش را با حداقل‌ها گذرانده !
منتظر نشوید 63 ساله شوید ،توانایی انسان نامحدود است ...

۱. رتبه یکمیزان سابقه:  ۲ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۲۰ ساعتارزشیابی:۷۵ درصدشاخص صلاحیت معلمی:۶۰ درصد
۲‌. رتبه دومیزان سابقه: ۶ سالتوقف در پایه اول :۴ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۸۰ ساعتارزشیابی: ۸۰ درصدشاخص صلاحیت معلمی:۶۵ درصد
 ۳. رتبه سهمیزان سابقه: ۱۲ سالتوقف در رتبه دوم: ۳ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۵۰ ساعتشاخص صلاحیت معلمی:۷۰ درصد
۴. رتبه چهارمیزان سابقه: ۱۸ سالتوقف در رتبه سوم : ۴ سالدوره های ضمن خدمت: ۱۲۰ ساعتشاخص صلاحیت معلمی:۷۵ درصد
۵. رتبه پنجم
مشاوره کودک و نوجوان به منظور ارتقا سطح تربیتی و آموزشی کودکان و نوجوانان می باشد.
مشاوره کودک شامل روانشناسی، و تربیت کودک و مسائل آموزشی پیش از مدرسه و به هنگام مدرسه بوده است.
این بخش در واقع موضوعات روانشناسی کودک و مشاوره تحصیلی را با هم ادغام کرده و با کمک متخصصین کودک و نوجوان به ارائه راهنمایی پرداخته می شود.
در این بخش شما با “دفاتر برتر کانون مشاوران ایران” در حوزه کودک، نونهال و نوجوان آشنا می شوید.
در ادامه نیز جدیدترین روشهای و
مشاوره کودک و نوجوان به منظور ارتقا سطح تربیتی و آموزشی کودکان و نوجوانان می باشد.
مشاوره کودک شامل روانشناسی، و تربیت کودک و مسائل آموزشی پیش از مدرسه و به هنگام مدرسه بوده است.
این بخش در واقع موضوعات روانشناسی کودک و مشاوره تحصیلی را با هم ادغام کرده و با کمک متخصصین کودک و نوجوان به ارائه راهنمایی پرداخته می شود.
در این بخش شما با “دفاتر برتر کانون مشاوران ایران” در حوزه کودک، نونهال و نوجوان آشنا می شوید.
در ادامه نیز جدیدترین روشهای و
مسول وموسس فیزیوتراپی سلامت مدت 26 سال سابقه فعالیت فیزیوتراپی در کلینیک های خصوصی و دولتی و بخش های مختلف بیمارستانی را دارند
علاوه بر گذراندن دوره های کارشناسی فیزیوتراپی و کارشناسی ارشد آسیب شناسی ورزشی،دوره های کوتاه مدت زیادی مانند دوره های
لیزردرمانی،ماساژتخصصی فیزیوتراپی،تیپینگ taping،طب سوزنی (سوزن خشک)                                                                                  dry needling و....را گذرانده است
یک فلسفه ای هست که اعتقاد دارد مرگ با تولد آدم آغاز می شود. آدم یک جایی همراه با مرگ زاده می شود و آنقدر ادامه می دهد که فقط مرگ می ماند. فکر مرگ از آن جنس فکرهایی است که حداقل در مقطعی از زندگی فکر هرکسی را به خودش مشغول میکند. فکر خودکشی در آدم های کمتری بروز می کند. ولی آدمی را سراغ ندارم که در رابطه با مرگ فکر نکرده باشد.*مناسب ترین ساعت برای شام بلافاصه بعد از شروع شب است. و شام در انتهای شب نه تنها ضرر دارد بلکه ساعت طبیعی بدن را مختل میکند. من
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از روزیاتو، پیش تر، امکان دریافت ویزای شنگن به مدت حداکثر 90 روز در قالب TYPE C وجود داشت. اما طبق تغییرات جدید در صدور ویزای شینگن از سوی اتحادیه اروپا، متقاضیانی که سابقه خوب و مثبتی در دریافت ویزای شینگن داشته باشند و در مدت سفر به اروپا، سابقه منفی و تخلفی نداشته باشند، می توانند درخواست ویزای مولتی پل شنگن به مدت 1 تا 5 سال بدهند.
این به آن معنی است که به صورت پیش فرض، ویزا شنگن 5 ساله مولتی پل برای متقاضیان صادر نمی
فاطیما برازجانی نخبه هشت ساله آبپخشی در مسابقات محاسبات ذهنی ریاضیات در رقابت با ۱۳ ساله‌ها خوش درخشید.
به گزارش سفیر جنوب؛فاطیما برازجانی نخبه هشت ساله آبپخشی در مسابقات محاسبات ذهنی ریاضیات بار دیگر برتری خود را نشان داد و این‌بار برای ورودی به مسابقات کشوری در مرحله استانی در بالاترین سطح با ۱۳ ساله‌ها به میدان رفت و به راحتی و مقتدرانه پیروز شد و به مرحله کشوری صعود کرد.
فاطیمابرازجانی نخبه ۸ساله آبپخشی در رقابت با۱۳ساله هادربالات
مشکلات بعد از نصب اسانسور

سرویس کار آسانسور چه مسپولیتی دارد ؟ شرکت الواتور سرویس همیشه برای نصب اسانسور برنامه ریزی کرده و با کمک سرویس کاران خود  نصب اسانسور ا در هر منطقه ای با موفقیت میگذراند  که این نشانه تجربه و سابقه کار بالای سرویس کاران شرکت ماهان است. هر چه سابقه و مهارت این افراد بیشتر باشدُ بعد  از نصب مشکلات کمتری بیش می اید.
✨جهت تبیین  آیه «إِنَّ الْإِنسَانَ لِرَبِّهِ لَکَنُودٌ » و مقایسه آن با  «وَإِنَّهُ لِحُبِّ الْخَیْرِ لَشَدِیدٌ»✨انسان نسبت به پروردگار خود بی میل است ولی نسبت به امور مادی  که بنا به تصورش خیر است، مشتاق است
ماجرای #درس_اخلاق دختر ۱۱ ساله به مسافران اتوبوس به نقل از حاج آقا #قرائتی:
 در ستاد نماز گفتیم، آقازاده‌ها، دخترخانم‌ها، شیرین‌ترین نمازی که خواندید، برای ما بنویسید. دختری یازده ساله نامه ای نوشت، همه ما بُهتمان زد. دختر یازده
شرکت روشان نوین با بیش از20 سال سابقه درخشان درعرصه تولید مصنوعات چوبی اعمم از دکوراسیون کابینت mdf کابینت چوبی کمد دیواری قفسه پایهای مبل پنجرهای گریل تخت های سنتی تنه های قلیان کاسهای مخروطی مجهز به دستگاه cnc ده کله و دستگاها های خراطی دستگاخ سوراخ کن اره سه کاره ارهای فلکه دستگاه برش و فارسی بر ذستگاه اور فرز 
دیروز (ینی همین یک ساعت پیش!!!)نشستم دورنمای بیست ساله آینده ام رو مدون کردم.و بعد به چهار دوره پنج ساله تقسیمش کردم...و بعد برای هر دوره اهداف رو تعیین کردم و بعد سال ۱۳۹۹ و بعد فصل بهار و فروردین و ... تا رسیدم به امروزکلا آدم زیاد برنامه ریزی نیستم و بیشتر ترجیح میدم که کارهام رو فی البداهه پیش ببرم اما این دورنما به من کمک کرد تا بدونم باید تلاشم رو در چه زمینه هایی بیشتر متمرکز کنم...
ادامه مطلب
برنامه ای بعنوان نمونه  که برای یک خانواده اسلامی ایرانی طراحی شده شامل : 
برنامه بلند مدت ( ۲۰ ساله)، 
میان مدت (۵ ساله)،
 کوتاه مدت (سالانه)، 
برنامه هفتگی،
شاخصهای ارزیابی
چشم انداز ، بیانیه ماموریت، منشور اخلاقی، راهبردها و ...
سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با بیان اینکه در حال حاضر تعداد کودکان کار و خیابانی افزایش بی‌سابقه‌ای یافته است و آنها در بسیاری از معابر و خیابان‌های اصلی و فرعی مشاهده می‌شوند، افزود: حضور کودکان کار و خیابانی در جامعه ضمن اینکه وجهه نامطلوبی به شهر داده، باعث ناراحتی مردم و بر هم زدن امنیت روانی شهروندان شده است.
ادامه مطلب
توی این سال ها به عنوان مطلب یعنی "عوامل ماندگاری یک وبلاگ" زیاد فکر کردم، از طرفی وبلاگ ها و وبلاگ نویس های سابقه دار هم مرور شد و به یک سری خصوصیاتِ تقریبا مشترک رسیدم. همچنین کسانی که تا تقی به توقی می خوره و اقدامات نامناسب مثل حذف وبلاگ و یا خداحافظی انجام می دن هم بررسی کردم و خصوصیات اونها یه جورایی برعکس وبلاگ نویس های سابقه دار هست.
ادامه مطلب
عنوانونامپدیدآور: انسان ۲۵۰ ساله : بیاناتمقاممعظمرهبریدربارةزندگیسیاسی مبازاتیائمهمعصومینعلیهمالسلامگردآوریوتنظیممرکزصهبا ]موسسهجهادی[.مشخصاتنشر: تهران: مؤسسةایمانجهادی، ۱۳90.مشخصاتظاهری:376 ص. شابک: 2- 22- 6275 - 600 - 978 وضعیتفهرستنویسی:فیپاموضوع: خامنهای،سیدعلی،رهبرجمهوریاسلامیایران،1318 
ادامه مطلب
برای خرید بهترین لایسنس ها با قیمت مناسب و مدت یکساله اصلی نود32 و شرکت eset به فروشگاه 
http://shop313.ir مراجعه فرمایید این فروشگاه قیمت های مناسب لایسنس هارا ضمانت میکند . 

خرید لایسنس اورجینال نود 32 ورژن 12 ناد مارکت تخصصی ترین تخفیف ...
تخصصی ترین و متنوع ترین ارائه دهنده لایسنس اورجینال نود 32 ، قیمت های رقابتی منحصر به فرد ، خرید نود 32 ورژن 11 و 12 ، دانلود نرم افزار اورجینال Eset. بهریت نلایسنس یک ساله را دریافت کنید
لایسنس آنتی ویروس نود 32 | خرید لایسن
علت لجبازی در کودکان 7 ساله چیست؟ این سؤالی است که بسیاری از والدین در اوایل دوران مدرسه فرزندشان با آن مواجه می‌شوند. ممکن است فرزند 7 ساله شما با وجود بزرگ‌تر شدن و رشد شناختی بیشتر در این دوره، رفتارهای ناسازگارانه‌ای از خود نشان دهد که شما را کلافه کند. برای مثال برخی از کودکان 7 ساله دائماً به خاطر هر چیز با والدین خود لج کرده و به آن‌ها پرخاشگری می‌کنند. ما در ادامه این مقاله توضیحات بیشتری در مورد علل و نحوه برخورد با لجبازی کودک 7 س

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام امیرحسین فتحی، مدیرعامل باشگاه استقلال و به پیشنهاد آندره‌آ استراماچونی، «هروویه میلیچ» مدافع چپ سابق تیم‌های فیورنتینا، ناپولی، المپیاکوس، کروتونه، هایدوک و روستوف؛ روز یکشنبه جهت امضای قرارداد با باشگاه استقلال (در صورت تایید در تست پزشکی) وارد تهران خواهد شد.این بازیکن 30 ساله، سابقه 6 بازی ملی برای کرواسی مقابل تیم‌های ملی آرژانتین، پرتغال، کره‌جنوبی، سوییس، مالت و لیختن‌اشتاین را د
مرکز پخش روسری دهقان با سابقه 20 ساله اقدام به عرضه انواع روسری از کارخانه ها و تولیدی های مختلف حاضر در کشور میکندهمچنین انواع مقنعه مدارسی (دبستانی - دبیرستانی- معلمی -کارمندی)در سایزها و رنگها مختلف تولید و به مشتریان عزیز عرضه میگردد.برای دیدن انواع نمونه های روسری و مقنعه به شماره 09175675851 در واتس اپ یا تلگرام پیام دهید.
جنایت هولناک وهابی سعودی علیه کودک 6 ساله شیعی که در مقابل چشمان مادرش وی را سر برید موجی از خشم و تنفر در جهان برانگیخته است و واکنش های خشمگینانه به این جنایت هولناک همچنان ادامه دارد.
قتل فجیع زکریای شش ساله در برابر چشمان مادر 
سایت ریور از معتبر ترین سایت های اختصاصی پوکر می باشد که با سابقه چند ساله همیشه پلیر های زیادی را بر سر تیبل های خود می بیند.سایت ریور که با تیم پشتیبانی قدرتمند و نظارت بر تمامی میز ها در هر ساعت از شبانه روز بر تمامی دست ها نظارت دارد توانسته است از این حیث بهترین کار خود باشد همچنین تنها سایت پوکری می باشد که شما می توانید خرید چیپ خود را به صورت مستقیم حتی هنگامی که روی میز هستید بزنید و پنل در همان صفحه برای راحتی شما طراحی شده است که دیگر
باشگاه تراکتورسازی به سرمربی عثمانلی اسپور ترکیه پیشنهاد امضای قرارداد 2 ساله داد.

بخش ورزشی مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «bursadabugun» ترکیه خبر داد که باشگاه تراکتورسازی تبریز به عرفان بوز، سرمربی عثمانلی اسپور قرارداد 2 ساله ای را پیشنهاد داده است.
این مربی سابقه هدایت تیم‌های بورسا اسپور و گنجلر بیر لیگی را در لیگ ترکیه دارد. جورج لیکنز، سرمربی بلژیکی تراکتور روز گذشته رسما قراردادش را با این باشگاه
من این چند روز فقط برای آرامش روح تو دعا کردم. هرچند اعتقادی به هیچ چیز درست حسابی نداشتی و در تمام عمر بیست و چند ساله‌ی خود ارزشی به مذهب ننهادی و آشفتگی و بیچارگی جداناپذیری وجودت را درگیر کرده بود.دعا کردم که سالها بعد در بهشت دیدار تازه کنیم و تو با نگاه غم‌زده آغوش باز کنی و من به طرفت بدوم.
مرد هندی که 30 ساله مجسمه است
او شش ساعت در روز به طور مداوم بی حرکت و ساکن می ایستد، مردم زیادی تلاش می کنند تا او لبخند بزند، حرکتی کند و یا لاأقل تغییر کوچکی در حالت ایستادن خود بدهد. اما تا به حال هیچ کسی نتوانسته قدرت فوق العاده ی او را برای ایفای نقش یک “مجسمه” در هم بشکند.
 عبدالعزیز اهل کشور هند است و یک شغل عجیب دارد. او بیش از ۳۰ سال است که به عنوان یک مجسمه ی زنده کار می کند و همه ی تلاش او این است که یک مجسمه ی ایده آل و خوب باشد.
ادامه م
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، طبیب «رضا چمن» اظهار کرد: همچنان که پیش دماغ می شود، روند فزاینده و رو به ازدیاد مراجعه و بستری با علائم عفونت های حاد تنفسی را شاهدیم، به نحوی که تا امروز از بیش از ۳۰۰ مراجعه سرپایی در شاهرود و میامی، ۱۷۰ نفر علیل شده اند. وی گفت: امروز جواب نو ای از استاندارد های آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود شهود نکرده ایم و از ۲۲ مریض با آزمایش مثبت سابق که تا دیروز اعلام کردیم، ۱۳ نفر تاکنون با بهبودی ترخیص ش
shirazart.blog.ir 
**" داستان کوتاه " که شاخه ای از ادبیات داستانی منثور است ، به طور تقریب دارای سابقه ای یکصد و پنجاه ساله در جهان است .داستان کوتاه معمولا از هزار و پانصد تا پانزده هزار کلمه را شامل می شود ." ارنست همینگوی " و " جیمز جویس" با آثار خود معیارهای تازه ای را برای داستان کوتاه خلق کرده اند .
** از میان داستانهای کوتاه فارسی ، نمونه های زیر شایان ذکرند: یکی بود یکی نبود ، اثر : جمال زاده _ زن زیادی ، سه تار و پنج داستان ، اثر : جلال آل احمد_ شهری چون
اگه میخوای جک پالت ( پالکتراک) رو بفروشی حتما با شهر جک پالت تماس بگیر؛ شهر جک پالت مرکز خرید و فروش جک پالته که 30 سال هم سابقه کاری داره 
• تعمیرات جک پالت با سرویس کامل• خرید و فروش جک پالت دست دوم• خرید و فروش جک پالت نو• مرکز تعمیرات جک پالت در استان البرز• با 30 سال سابقه کاری
تماس 09125686195
سابقه ای چندین ساله در وبلاگ نویسی دارم و در حال حاضر http://blog.ir نیازهای امروز من را برآورده می کند.
ووردپرس و جوملا متاسفانه سایت ساز رایگان و بدون محدودیت دیگری پیدا نکرده ام.
نقدی بر دیگر وبلاگ ها:
متاسفانه blogfa.com اجازه ی درج لینک نمیدهد و حتی لینک های دیگر را تبلیغات و اسکریپت غیرمجاز معرفی می کند.نمونه: pclink.blogfa.com
و....
لطفا با ارائه نظرات در بهبود شدن این بخش سهیم باشید
سابقه ای چندین ساله در وبلاگ نویسی دارم و در حال حاضر http://blog.ir نیازهای امروز من را برآورده می کند.
ووردپرس و جوملا متاسفانه سایت ساز رایگان و بدون محدودیت دیگری پیدا نکرده ام.

نقدی بر دیگر وبلاگ ها:
متاسفانه blogfa.com اجازه ی درج لینک نمیدهد و حتی لینک های دیگر را تبلیغات و اسکریپت غیرمجاز معرفی می کند.نمونه: pclink.blogfa.com
و....

لطفا با ارائه نظرات در بهبود شدن این بخش سهیم باشید
21، 21این یک رسم هر ساله است که درب حیاط خلوت کوچکمان را باز کنیم و طنین الله اکبرمانبین صدای مردم، گم شود...و من با تمام وجودماین رسم شیرین را دوست دارمبلکه به آن تعلق دارم...چهل ساله که پای انقلاب اسلامی ایرانبرای رسیدن به تمدن نوین #اسلامیو حقیقت کلمه ی توحیدفریادهاجان هامال هابذل شده...چهل ساله کهسرزندگیامیدو انگیزه ی رسیدنمشق این قطره های نوره...و من دوشادوش مردهایمانیقینم رابه گوش آسمان می‌رسانمکه خداوندبزرگتر است از هر اندیشه ایو خداون
shirazart.blog.ir 
* برنامه ریزی کنکور کارشناسی هنر به صورت هر هفته یک برنامه از شنبه تا پنجشنبه صبح و پنجشنبه ها بعدالظهر آزمون 
* برنامه و آزمون به صورت اینترنتی و غیر حضوری است و هر یک ماه و نیم آزمون حضوری ( جهت کمتر گرفته شده وقت دانش آموزان کنکوری )
* هر هفته تصاویر و سوالهایی را همراه با برنامه داده می شود که در آزمونهای آخر هفته از آنها هم استفاده می شود .
* برنامه ریزی توسط زهرا جوکار : مدرس دانشگاههای هنر ، کنکور و دیباگران انجام می شود .با سابقه
روش‌های مختلفی برای دریافت قیمت بیمه پژو پارس، سمند و سایر خودروها وجود دارد. می‌توان حضوری به یکی از نمایندگی‌های بیمه یا کارگزاری‌ها مراجعه کرد و قیمت بیمه خودروی خود را از آنجا دریافت کرد. همچنین می‌توانید به سامانه بیمیتو مراجعه کنید. تفاوت مراجعه به بیمیتو با مراجعه به نمایندگی‌ها و کارگزاری‌ها این است که مراجعه به بیمیتو حضوری نیست و فقط کافی است به اینترنت دسترسی داشته باشید.
استعلام قیمت بیمه وانت پیکان، پژو و انواع خودروهای
جم بازی ، الماس ، سکه و واحد پولی بازی ها ، در سایت های مختلفی عرضه می شود. بهترین سایت برای خرید رو ما کاربرا بهتر تشخصیص میدیم.  من سایت های زیادی تو این حوزه پیدا کردم اما در این بین، بنظرم ایران موجو از همه بهتر بود. به محض خرید ، الماس رو برام فعال کردند. پشتیبانیشون عالی بود. قیمت هاشون مناسب بود. اونت های جذابی دارند و از همه مهمتر مشاوراشون خیلی با تجربه هستند. بیشتر از 7 ساله سابقه دارند و از همه مهمتر خیلی امن و قابل اعتماده. آدرسش رو برا
سلام
اسم من مریم است. اردیبهشت امسال 34 سالم شد.
من مهندس کامپیوترم و کارم برنامه نویسیه. حدودا 10 ساله دارم کار میکنم.
فوق لیسانس کامیپوتر ، عاشق درس خوندن (البته 3-4 ساله عاشقش شدم :D )
  واسه سرگرمی تصمیم گرفتم این وبلاگ را درست کنم.
و بعضی روزها بیام حرف دلم را بنویسم.
امیدوارم 100000000 تا دوست مجازی خوب اینجا پیدا کنم.
سابقه 40 ساله در زمینه طراحی و نصب انواع سقف های شیب دار
سازنده سالن های صنعتی: کارخانجات-دامداری-مرغ داری-سوله-خرپا-اسکلت فلزی
پوشش سقف های شیب دار: دکرا-ترمو وود-شینگل-پلی کربنات-پرچین-آردواز-سفال-ایرانیت
پوشش سقف و بدنه سوله با ساندویچ پانل - ورق های گالوانیزه رنگی
خدمات ارائه شده خدمت کارفرمایان گرامی:
بازدید رایگان 
مشاوره و ارائه طرح های گوناگون در هنگام بازدید
ارسال نمونه جنس و کاتالوگ کلیه جنس های جدید و قدیمی سقف شیب دار
اجرت پایین ک
مجموعه رادمهر آلوارس با نام تجاری پتروبن، در سال ۱۳۸۳ فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه بازرگانی بین‌المللی مواد اولیه صنعتی آغاز و با درک عمیق از نیازهای بازار، گام‌‌های موثری برای ارائه خدمات منحصر به ‌فرد به مشتریان خود برداشت. هم اکنون این شرکت با تکیه بر سابقه ۱۵ ساله خود و فعالیت حرفه‌ای در صنعت بازرگانی، موفق به کسب جایگاه والایی در حوزه تامین مواد اولیه گردیده است.
ادامه مطلب
موسسه پخش دانشجو ، موسسه ای با سابقه در تولید و پخش کتاب با سابقه ای بالغ بر ۱۵ سال در 17 اسفند ماه ماه ۱۳۹۷ با جمعی از جوانان صمیمی و پر انرژی و پر ایده ،  فعالیت در عرصه اینترنت را با راه اندازی وبسایت و اپلیکیشن فروشگاه ، آغاز کرده تا به رویای ارسال کتاب به تمام نقاط کشور مخصوصا دورترین و محروم ترین شهر ها و روستاهای کشور برسد.
ادامه مطلب
خیلی دنیای بدی شده ....الان که بیست و شش سالمه احساس سیری از دنیا کردم
لعنت به دنیای سرگردون .....یادمه چهارساله بودم هرکی میگفت چن سالته میگفتم هفت سالمه
وقتی هفت ساله شدم به خودم گفتم دیگه بزرگ نمیشم یدفه چشامو باز کردم دیدم شدم هفده ساله
باورم نمیشد الان که بیست و شش ساله شدم دیگه واسم عادی شده هیچ شوقی ندارم میدونم تا چشامو باز کنم شدم شصت ساله
یادش بخیر دوران نادانی کودکی فقط فکر بازی گوشی بودم خیلی دوران شادی داشتم حیفففففف
کاش
اول آدم پی
سلام دختری هستم 20 ساله و مجرد یه خواهر بزرگتر دارم  ک شوهرش بهم نطر داره برام پیامکای عاشقانه میفرسته من بلاکش کردم از همجا و جوابشونو هیچوقت ندادم باهاشون خیلی سرد برخورد میکنم ولی دس برنمیداره میترسم ب خواهرمم بگم زندگیشون بهم بریزه اخه یه دختر ۷ ساله هم دارن چیکار کنم کمکم کنید
دیشب هم اتاقیم حرف هایی زد ک ب شدت منو متعجب کرد!
دختر 31 ساله داره بهم میگه ک با ی پسر 22 ساله اینترنتی آشنا شده و داره میره سر قراار و پسره عاشقش هست!! ینی داریم اصلا؟! پسره ی شهر دیگه س-سال سوم لیسانس. هم اتاقی من دکتری فلسفه داره و داره ارشد مجدد میخونه تو رشته روانشناسی!
انقدر راحت کلمه عاشقم شده رو ب کار می برد ک شاخ هام زده بود بیرون. هر شب ساعت 7 میره پارک لاله. میگفت شب ها اونجا بهتر درس میخونم. ولی دیشب کاشف ب عمل اومد ک اونجا با ی جمع پسرها دو
صدها حادثه توجه‌برانگیز و پر معنی و در عین حال ظاهراً بی‌ارتباط و گاه متناقض با یکدیگر در زندگی موسی‌بن جعفر هنگامی معنا می‌شود و ربط می‌یابد که رشته مستمر جهاد و مبارزه ۲۵۰ ساله ائمه را از آغاز امامت تا لحظه شهادت آن بزرگوار مشاهده کنیم.
کتاب انسان ۲۵۰ ساله، ص۳۱۶
شهادت امام کاظمعلیه‌السلام را تسلیت می‌گوییم.
تعمیر و سرویس جارو برقی و بخار شو در تهران و کرج
تیم مجرب آرا سرویس با سابقه ای بیش از دو دهه در زمینه تعمیرات لوازم خانگی از جمله جاروبرقی و بخار شو، آماده سرویس در محل به شهروندان می باشد
چرا آرا سرویس
ارائه برچسب گارانتی 6 ماهه قطعات و تعمیرات
سابقه ای بیش از 20 سال در زمینه خدمات تعمیرات
ارائه قطعات ارجینال و مطمئن
مخاطب شما شرکت می باشد
جهت تماس با ما: 75931-021

من نمیدونم چقدر فشار روی ادمها هست اینجا توی این کشور،
چقدر مگه ادمها سختی میکشن،
که قیافه یه آدم سی و هفت و هشت ساله اندازه یه مرد پنجاه و پنج شش ساله پیر میشه.

اصلا من دلیلش رو درک نمیکنم. ظاهرا هیچ درد و رنجی نیستی ولی ادمها مریضی فیزیکی یا روحی روانی دارن.

صاحب باشگاه آدم دست و دلبازیه، یه
مرده هر روز میاد بطرای پلاستیکیو‌ جم میکنه و میبره معمولا یه پسر ۸ ۹
ساله هم باهاش میاد، از اون آدمای بدبختن ک هیچی ندارن، نکته بدترش اینه که
امروز با یه پسر دو سه ساله اومده بود، آخه تو که نه پولی داری نه کاری
داری نه هیچی داری از همه بدتر معتادم هستی چرا باید بچه داشته باشی :/
فقر
و بدبختی ازشون میباره اما حداقل دو تا بچه کوچیک داره، اون بچه ها چه
آینده ایی دارن، دلم واسه پسربچه ۲ ساله کباب شد واقعا، زندگ
یه دوست جدید چهل ساله پیدا کردم.هم دکتر روانشناسه ، هم مربی ایروبیکه ،  هم سه تار میزنه ، هم مترجم زبانه ، هم خیلی قشنگ و مهربون و پرانرژیه .
فکر کن اگه چهل سالگیم انقد جذاب باشه دیگه واقعا چی میخوام از زندگی
کاش همیشه همینجا اتاق بغلیه ما بمونه وگرنه باز اینجا مثل قبل سرد و پر از غرای اون یکی اتاق بغلی میشه ...
خانم جوان به دلیل ترومبوز (لخته) وریدی در اندام تحتانی بستری شده، در شرح حالی که از همسرش گرفته شده سابقه مصرف دارو ندارد؛ اکسترن میپرسد دارویی مصرف نکردید؟ و خانم جوان میگوید چرا، قرص ضد بارداری میخوردم اما همسرم نمیداند. بدون اجازه همسرم قرص مصرف کردم. و با تاکید بسیار که لطفا همسرم نداند من قرص ضدبارداری مصرف کردم... بالای سر بیمار خودم ایستاده ام که کیس سرطان معده است و نمیداند و سوال بی جواب "چرا سرطان با فقر همزیست است؟" در ذهنم که حرف آ
دیشب، رئال مادرید، توی سانتیاگو برنابئو باید به مصاف اوساسونایی می رفت که طی پنج هفته گذشته لالیگا شکست نخورده بود، و رئال در صورت پیروزی می تونست به صدر جدول برسه! اما نکته جالب بازی دیشب، ترکیب ابتدایی رئال برای شروع مسابقه بود. خط حمله رئال رو این بار نه بنزما 31 ساله (که آقای گل لالیگا هم هست) و گرت بیل 30 ساله و ادن هازارد که لوکاس وازکر و لوکا یوویچ 21 ساله و وینیسیوس 19 ساله تشکیل می دادند. و در خط دفاع هم اودریوزولای جوان جای کارواخال رو گرف
۱. یه زمانی از مشخص نبودن تایم کاری مستر واقعا شاکی می‌شدم.
وقتی می‌گفت شش میام و هفت میومد، امروز برمی‌گردم و فردا برمی‌گشت و این چیزها واقعا ناراحت و گاهی هم عصبیم می‌کرد.
حالا دو روزه خودم مبتلا به این شدم و بیشتر از ناراحتی‌ احتمالی مستر خودم وقتی سابقه‌م رو یادم میاد کلافه میشم. خلاصه که من نه اینطرف دخل حالم خوبه و نه اونطرف! :/
۲. امروز یه پیشنهاد شغلی دریافت کردم که رویای ده ساله‌م بوده.. از سال دوم دانشگاه دلم میخواست بهش برسم. گفتن
اگر در دبیرستان هستیدسوابق تحصیلی خود را در قسمت بالای رزومه بعد از خلاصه مهارت‌های خود فهرست کنید. با توجه به اینکه تجربه شغلی چندانی ندارید تمرکز خود را روی قسمت تحصیلات بگذارید.اگر در دانشگاه مشغول به تحصیل هستید یا به تازگی فارغ التحصیل شده‌ایددر این مرحله نیز مانند مرحله قبل، همچنان کفه ترازوی تحصیلات شما از تجربه کار‌یتان سنگین‌تراست.بنابراین اگر تا به حال شغل، پروژه یا فعالیت داوطلبانه مرتبط با شغل مورد نظر خود نداشته‌اید، سا

تفاوت بودجه توسعه ای با بودجه پوپولیستی

محمدرضا منجذب                                                                                                                                                                                                                                                  
                                                                                               ❄️ در بودجه توسعه ای گفته میشود این یک برنامه کوتاه مد
در اینکه من فقط تا 18 سالگیم زندگی کردم شکی ندارم.19 و 20 و 21 و 22 و 23 رو پای زیست مزخرف سوزوندم و به شدت بابت این 5 سال از خودم شرمنده ام! 
اصلا حساب کتاب عمرم از دستم در رفته، شناسنامه میگه من 23 سالمه و ظاهرم هنوز یه دختر 18 ساله ست روحیه ام  متغیره وقتی حرف زیست و رشته تجربی میشه انقدر داغون و شکسته و بی رمقه که آدم فکر میکنه همسن جنتی هستش ولی وقتی حرف ریاضی فیزیک میشه همون دختر 17 ساله ست که جنگید برای اول شدن توی رشته اش و اول رشته اش که سهله اول مدر
در اینکه من فقط تا 18 سالگیم زندگی کردم شکی ندارم.19 و 20 و 21 و 22 و 23 رو پای زیست مزخرف سوزوندم و به شدت بابت این 5 سال از خودم شرمنده ام! 
اصلا حساب کتاب عمرم از دستم در رفته، شناسنامه میگه من 23 سالمه و ظاهرم هنوز یه دختر 18 ساله ست روحیه ام  متغیره وقتی حرف زیست و رشته تجربی میشه انقدر داغون و شکسته و بی رمقه که آدم فکر میکنه همسن جنتی هستش ولی وقتی حرف ریاضی فیزیک میشه همون دختر 17 ساله ست که جنگید برای اول شدن توی رشته اش و اول رشته اش که سهله اول مدر
نظر علیرضا جهانبخش در مورد فوتبال ایران
جهانبخش: همینطور پیش برویم حسرت قهرمانی ۱۰۰ ساله می‌شود

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: اگر همینطور پیش برویم حسرت قهرمانی در آسیا برایمان ۱۰۰ ساله می‌شود.
ادامه مطلب
باسلام.با توجه به سابقه فعالیت 25 ساله موسسه قرآنی شیفتگان وحی واهداف وچشم انداز این مرکر قرآنی نسبت به گسترش فعالیت‌های قرآنی وفرهنگی ومعارف اسلامی،  باهمکاری کلیه اعضاء  ودلسوزان فرهنگ اسلامی درصدد جنبشی وحدت آفرین  درجهت تامین هزینه خرید مسکن ، به ویژه  در مناطق که از نعمت چنین مؤسساتی بی بهره اند...می باشیم. لذا از کلیه اعضای محترم که  تقاضامندیم ، نهایت سعی خود را در جهت  اطلاع رسانی وتشویق خیرین  به مشارکت درخرید مسکن برای موسسه جه
ساعت هیفده دقیقه بامداداز آدمی که دو ساله ندیدمش و قبلنم همکلاسی عادیم بوده
توی تلگرام پیام تبریک گرفتم
در حالی که اصلا تولدم نیست
و اصلا آیدی یا شمارمو از کجا آورده
و اصلا از کجا این وقت شب یادش افتاده که به من تبریک بگه؟
قضیه از ریشه و اساس مشکوکه-__-
پ.ن:تازه برام آرزو کرده یه عالمه ساله ام بشم:///!!!
با وجود سابقه طولانی پرورش ماهی در استخر, سابقه تکثیر مصنوعی ماهیـان کوتاه است. اولین گام در لقاح مصنوعی به وسیله دانشمند آلمانی لدویک یا وبی (1711-1784)برداشته شد. او از ماهی ماده ونر قزل آلای آماده بصورت جداگانه تخم واسپرم به دست آورد وآن ها را با هم مخلوط کرد که این اولین لقاح مصنوعی تخم ماهی بود. در مورد ماهیـان پرورشی گرمابـی در سال 1930 مولـدین آماده از محل های تخم ریزی طبیعی صید ولقاح مصنوعی داده شدند.
ادامه مطلب
شاخص کل بورس ایران که به نوعی دما سنج اقتصاد به شمار می رود،‌ از فروردین ۹۸ به طرز باورنکردنی، روند حرکتی خود را در یک کانال صعودی بلند مدت ادامه داد و وارد کانال ۳۰۰ هزار واحدی شده که در تاریخ ۵۵ ساله بورس ایران، بی سابقه بود. افزایش ورود پول هوشمند و تزریق نقدینگی به بازار بورس که از فروردین آغاز شده بود تا به امروز ادامه داشته و به نظر می رسد این روند، ادامه دار باشد.

به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از روزیاتو، اگر استقلال و پرسپولیس تا اسفن
سند اجاره ای برای آزادی زندانی 
اجاره سند برای متهم در سازمان تعزیرات 
تامین وثیقه جهت دریافت کالا 
سند ملکی ششدانگ با پایان کار برای ضمانت تعهدات شرکتها و وزارتخانه 
ارائه سند ملکی تضمینی از یکصد میلیون تومان تا 10 میلیارد 
جهت هماهنگی و اطلاعات لازمه با شماره 09129409478 تماس حاصل فرمایید . 
گروه مشاوران ما با تجربیات و سابقه 10 ساله درخشان خود ، با کمتر از 48 ساعت با وثیقه معتبر (فیش حقوقی ، جواز کسب ، سند تک برگ ششدانگ ) زندانیه شما را آزاد و مرخ
دختری 24 ساله و مطلقه هستم، خواستگاری دارم 26 ساله که از ازدواج قبلش دختری سه ساله داره،  در شرکتی که وابسته به بانک هست مشغول به کار هستند، یک بار دیدمش که حس کردم از لحاظ خانوادگی، اخلاقی و مالی هم کفو نیستیم، ولی از این نظر که هر دو دنبال زندگی آرام همراه با بخشش و گذشت هستیم مشترک بودیم.
ضمن اینکه وقتی هر خواستگاری میاد بدون بچه وقتی متوجه میشه که دختر نیستم میره و دیگه پشت سرش رو نگاه نمیکنه!، خواهش میکنم کمکم کنید.
ادامه مطلب
اینقدر فکرم درگیره که حد نداره 
اولین بار تو تاریخ۶ ساله ی وبلاگ نویسیم
تو فاصله ۴ ساعت ۳ تا پست میزارم!!!
بچه ها شاید خیلیا بتونن تو خونه خودشون رو قرنطینه کنن
ولی کار ما ازاون کاراست که نمیشه تعطیلش کرد،و من فردا 
شیفتم!
پس اگه یه وقت اومدید دیدید این پیج ۱ ساله که فعالیت نداره بدونید
کرونا گرفتم مردم!!!!!
میگم یک سال چون امکان داره یهو چند ماه سرم شلوغ شه و نتونم 
بیام ولی یک  سال محاله که به وبم سر نزنم!

وضیحات جامع برای راحتی شما در خرید پروژکتور ۵۰ وات اس ام دی :در ابتدای امر باید بدانید که شرکت وی ال سی لایت با سابقه چندین ساله در تولید و عرضه انواع پروژکتور توانسته است اعتبار زیادی در این عرصه کسب نماید .هدف گروه وی ال سی لایت تولید و حمایت از کالای ایرانی می باشد.
تفاوت پروژکتور های SMD و COB
در واقع برای این که بتوان ال ای دی را بر روی یک مدار چاپی متصل نمود .دو طرز مختلف وجود دارد که یکی از این‌راه ها به نام اس ام دی و طریق دیگر به نام سی ا
یه روز یه مرده توى فرودگاه از پشت شیشه به یه هواپیما نگاه میکرد و سیگار می کشید. 
مرد حکیمى به او نزدیک شد و پرسید : چند ساله که سیگار می کشى؟
مرد سیگارى گفت : سى ساله سیگار می کشم. 
مرد حکیم گفت : آیا میدونى باپولى که بمدت سى سال صرف خرید سیگار کردى
اگر جمع کرده بودى
الان می تونستى اون هواپیما رو بخرى؟
مرد سیگارى گفت : اون هواپیماى شخصى خودمه 
مرد حکیم گفت
یه نخ بده تا با هم بکشیم
سیگنال_خرید شنبه را با بازدهی 80 درصدی از دست ندهید
دقیقاً زمان ورود و خروج سهم اعلام میشود
خدمات ویژه ما سابقه ده ساله دارد
تخفیف_فوری
با ما فقط در بورس سود کنید
اگر امروز عضو شوید تخفیف ده درصدی میگیرید
شما هم برای عضویت و پرداخت به شماره 09351307055 پبام دهید 

ادرس کانال عمومی
@khabaresobgahi
درباره ما :
تولیدی صنعتی بهار پلاست با سابقه 45 ساله, فعالیت رسمی خود را در زمینه محصولات پلاستیکی آغاز نموده و با توجه به نیاز بازار و سفارشات مشتریان دامانه کار خود را در زمینه تولید انواع صندوق فلزی وپلاستیکی (کلبه,ماشینی) پلکسی ,چوبی و فروشگاهی در ابعاد و اندازه های مختلف ادامه داده و با عنایت و لطف پروردگار تاکنون توانسته نیاز بخش اعظمی از موسسات خیریه و نهاد های انسان دوستانه در سرار کشور را تامین نماید .گروه تولیدی بهار پلاست  امیدوار
سابقه نداشته اینجوری بشه یه ویروس خیلی  باحال از یه حشره مرموز که تازه هشدارش تو سیما شروع شده و من هم جزو اولین نفرات گیرنده هستم . صورتم به گا رفته پوستم به تف بنده انقدر خارش صورت گرفتم که فقط دارم از صورتم به جای پوست های زخمی آبه مایل به زرد دارم جدا میکنم . 
پ نوشت : 50 ت برای سه دقیقه پول ویزت دکتر پوست :(
پ نوشت : حشره ، پروانه و... هر موجود  دیگه که شب و روز تو خیاباون ولن دست نزنید و حتی نزارید روتون بشینن در صورت نشستن به زودی به چیز خواهید ر
دیروز، اولین روزه را گرفتم و خدا را شکر با اینکه سرکار شلوغ بودم ولی سرپا بودم
ولی امان از نزدیک های اذان.. یه دفعه یادم افتاد به دعاهای هر ساله ام که هر ساله همون هستن و دلم گرفت. کمرم شکست از درد و بغض های دلم. دعایی که سه ساله برای خودم مدام از دلم میگذره و هنوز هیچی به هیچی . حتی هر روز ازش دورتر و دورتر شدم
دلم شکست و با اینکه هوا خیلی سرد بود اذان را توی حیاط گوش کردم و دلتنگی حتی الانم اذیتم میکنه و‌ مجبور شدم این پست را بنویسم
خدا من سلامتی
سلام
من اول پیامم رو با "من" شروع میکنم ولی سوالی که دارم کلی هستش و فقط مربوط به خودم نیست. به خاطر همین توی این صفحه میگم.
من یه دختر بیست ساله ام. سال دوم دانشگاهم. از 15 سالگی درگیر فضای مجازی شدم و درگیر یه رابطه ی دوستی. البته ما از هم دور بودیم و رابطه مون تا سال آخر مجازی بود فقط. سال آخر دوستی مون دو سه بار از نزدیک دیدیم همدیگه رو و رابطه مون هم به خاطر خیانت اون پسر تموم شده، یک ساله. 
رابطه مون مجازی بود، ولی حس من واقعی بود و هنوزم دارم اذ
اسکار پسر ده ساله‌ایه که سرطان داره و دکتر به زنده موندنش امیدی نداره. مامی صورتی پرستارشه و از اسکار خواسته تا هرروزی برای خدا نامه بنویسه. توی این‌کتاب ما نامه‌های اسکار کوچولو رو میخونیم.
جملات کتاب منو یاد شازده کوچولو مینداختن. به نظر من خیلی خیلی کتاب قشنگی بود. هرچند خب نگاه کتاب به خدا از دید مسیحیته ( تثلیث )، با اینحال قشنگ بود. 
یه اشکال دیگه هم به نظر من این بود که جملات در حد بچه‌ی ۷ ۸ ساله بودن نه ده ساله. بچه‌ی ده ساله دیگه اینج

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها